Michael Biehn

Michael Connell Biehn

7,8
8 569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Biehn

ulala:)

użytkownik usunięty

Świetny jest...nie dosc ze doskonaly aktor to jeszcze...przystojny;)Albo raczej byl przystojny jak mial 24 lata i gral w 1 czesci Terminatora:P

Ja uważam że nasz ukochany Michael ciągle jest przystojny, ale świetnie to wyglądał w Obcym2, czyż nie??

Clavius

jest świetny!mimo że ma 50 lat jest dalej przystojny i dalej ma to coś w sobie a w Obcym 2 był poprostu boski!

Byl przystojny. Jak Mickey Rourke.. na starosc zbrzydl... :( Ale jakos mlody... niach, dlugo sie trzymal w formie. Z reszta, jak na ten wiek, tez jest niczego sobie.

użytkownik usunięty

ZARAZ ZARAZ JAKIE BYŁ? NADAL JEST SZALENIE PRZYSTOJNY Z TYM TYPEM URODY RZADKO DZIŚ SPOTYKANYM. NIE JEST LALUSIWATY JAK NA PRZYKŁAD DICAPRIO! MA W SOBIE TO ''COŚ'' CO PRZYKUWA UWAGĘ A JEGO OCZY WPROST HIPNOTYZUJĄ. A CO DO JEGO WIEKU...NO CÓŻ ...WSZYSCY SIĘ STARZEJEMY...POWIEM TYLKO,ŻE MAM OJCA W JEGO WIEKU ...BEZ PORÓWNANIA...

moj ojciec jest starszy tylko o 5 lat a jest stary i siwy :P ale nei wiem czy chcialabym miec takiego ojca;) kolezanki by do mnie dla niego przychodzily i by mi podrywaly tatusia heheh:)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones