Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
103 550 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

Warto robić? W sumie to od 5 lat zbieram się, żeby zrobić polską stronę mr Phoenixa... to dobry czy zły pomysł, jak sądzicie?

krikra

Uważam że bardzo dobry. Jest masa stron o Joaquim w innych językach, to dlaczego my nie mielibyśmy zrobić? ja Cię w tym jak najbardziej popieram... i jeśli byś chciała, to służę pomocą:). pozdrawiam ciepło:*

LadyDasmader

No właśnie, Joaq ma mnóstwo stron, ale jakoś na polską jeszcze nie trafiłam.. dlatego tak sobie pomyślałam, czemu mamy byc gorsi?;0
Dzięks za ewentualnego helpa, na pewno się przyda - skrobnij do mnie maila na krikra@o2.pl jeśli chcesz, oczywiście.
Strony mam już co nieco zrobione, oczywiscie... takie tam fragmenty. Do tej pory jednak to wszystko tylko spoczywało u mnie na dysku, trzeba będzie to posklejać itd ;)

krikra

Hej, Krikuś :* jesli chodzi o mojego meila, to ostatnio zauważyłam niepokojące rzeczy i obawiam się że zainfekował się jakimś małym wirusem od.. kumpeli? nie wiem:/:/ ponieważ nie chcę Ci przesłać infekcji, myślę, że może zgadałybyśmy się przez moje gg które podałam w moim blogu na FWebie.:) wybacz, że przez maila nie da rady, nie gniewaj się ale szwankuje mi od trzech dni:(. za to gg działa bez zarzutu. i może uda nam się razem stworzyć stronkę o naszym kotku (kitten:). Pozdrawiam Cię - Josephine B:)

LadyDasmader

Bardzo dobry pomysl ze stronka. Ja tez od 5 lat o tym mysle ale nie umiem robic stron internetowych. Bylabym bardzo zadowolona jakby powstala polska strona o Joaquinie. W razie czego sluze pomoca-zdjecia itp. :)

krikra

hej Krikra jest jedna polska strona o Joaquinie: http://www.joaquin.prv.pl/ ale ja twój pomysł jak najbardziej popieram....
pozdr. :)

krikra

Krikra, ja juz kiedys oferowałam ci swoja pomoc przy tworzeniu stronki i nadal to podtrzymuje;) jesli cale to przedsiewziecie wypali to jak najbardziej mozesz na mnie liczyc;)) te wywiady z Joaquinem które swojego czasu przetłumaczyłam, sa Twoje:))

pozdrawiam:))

Sookie

Wielkie dzięki za pomoc - wywiady bardzo chętnie, akurat słowa pisanego mam mało - będzie jak ulał. Dziś przez 3 bite godziny dłubałam przy stronie, chcę zdążyć przed 5 marca (wiecie, co to za Dzień;), co nieco już mam gotowe.
Dobra, wracam do dłubaniny;)

krikra

I jak tam dłubanina??
Możemy podłubaĆ razem, pamiętaj ;P

lady_akira

Robi się, robi.. mam już większość, teraz tylko czeka mnie mnóstwo roboty przy dopracowywaniu szczegółów i tym podobnych pierdółkach. Z doświadczenia wiem, że to zajmuje najwięcej czasu;)

krikra

DOBRY bo nie rozumiem wszystkiego po angielsku i wiele jego fanek tesh zrobisz dobry uczynek:P

krikra

OKi, strona mniej-więcej jest gotowa. Brakuje na razie galerii - tak, wiem, to straszne, ale cały czas nad tym pracuję. Nie ma też downloadu...
Ale możecie sobie pozwiedzać i zobaczyc, jak to będzie wyglądało. Nie wiem, czy robić tez forum? Opłaca się? Chcecie?

Zapraszam: http://joaquin-phoenix.pl/

P.S. Przepraszam, jeśli na stronie są jakieś zonki czy błędy - jak pisałam, cały czas pracuję nad treścią, ale postanowiłam już dziś umieścić większą częśc.
Czekam na miażdżącą krytykę;P

krikra

hej odwiedz moj blog o Joaquinie mam tu sporo fotek ktore moga sie przydac tobie do stworzenia galeriii....mysle ze te zdjecia sa bardzo fajne... http://najpiekniejszy-aktor.blog.onet.pl [najpiekniejszy-aktor.bl ...] mam nadzieje ze blog wyszedl mi dobry....tylko Phoenix

Anness

hm...stronka moze być jak na dopiero co założona :) mam nadzieje ze dodasz tresci i bede ja odwiedzac pozdro!

Anness

dopiero teraz dotarłam do tego posta ;)
Super, że jest taka stronka :D

Jacinda, dzieki za pamiętanie o mojej, hehe :P ale ona jest raczej mało profesjonalna jak wiesz; zrobilam ją tylko po to, żeby jakoś swoje ulubione Jego fotki wyeksponować :)

Krikra, może wymienimy się jakimiś buttonikami czy linkiem ? :)

Tigercub

Jasne, bardzo chętnie. Hihi, tylko muszę zrobić jakiś banerek czy button, dopiero teraz się zorientowałam, że nie mam takowego. :)))

krikra

no ja też nie mam, zróbmy i tu się poinformujmy potem :D