Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
103 550 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

W rankingu Joaquin pnie się w górę =)) Oby tak dalej, może ojdzie do pierwszego miejsca - głosujcie ludzie! =)

NeoSocky

Ooo, już jest #24. Skad ta nagła popularnosc?
Oczywiście nie mam nic przeciwko temu, gdyby można głosowac dwa razy, dawno bym to uczyniła:))

krikra

No ostatnio bardzo szybko skoczył z ok. 50 miejsca na 22 już =) Baaardzo fajnie =) Ja sama dojrzałam go dopiero w "Gladiatorze" niedawno na TVN'ie - myślę, że grupa mi podobnych się znalazła =)

NeoSocky

co sie stało???
wczoaraj był na 16 miejscu a dzisiaj na 189???? cos tu jest nie tak...hmmmm

Sookie

Hej co jest, właśnie! Przeraziłam się jak to zobaczyłam po prostu. Może to tylko jakiś błąd na FW?? Bo nie wydaje mi się żeby to było możliwe :/

NeoSocky

Rzeczywiście, te skoki na liscie to coś podejrzanego. Niemożliwe jest nagle tyle spaść...??

krikra

Ehh.. jakieś przekręty się tutaj szerzą :) Joaquin powinien być na hmm... subiektywnie - 1
a obiektywnie - 15 :D
pozdrówka

NeoSocky

za to dzisiaj spadł bardzo w dół! :( nie mam poęcia dlaczego?

Tami

Wychodzi na to, znalazły się jakieś osoby, które dały mu bardzo niskie noty :( Bardzo mnie to martwi wam powiem

NeoSocky

yhm yhm ...
aktor ogólnie jest spoko:)
(tyle)

NaShI

Wiecie co? Odnoszę wrażenie, że albo nikt nie głosuje na Joaq'a, albo filmweb śpi i nie aktualizuje TOP'ów :):):)

NeoSocky

mnie tez się wydaje że filmweb przestał aktualizować TOPy. choćby wystarczy spojrzeć na to ile głosów jest na kogoś w TOPie a ile na str tej osoby.
pozdrowienia

Tami

Powiedzcie mi co się dzieje ostatnio? =)) Joaq jest za nisko jak dla mnie oceniany. Z dwudziestego miejsca spaść na sto któreś? Nie do pomyślenia. A zauważcie, że aktorzy pokroju Blooma zajęli jego miejsce! =)) Pozdro.