Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 413 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

http://spiner.pl/2006/07/11/uwaga-eva-longoria-bez-makijazu/ [spiner.pl/2006/07/11/uw...]

niezle...

veritaserum

Chyba na ulicy bym jej nie poznała... a Wy?

veritaserum

Nic nie moge pisac bo nadal jestem w szoku.

Empress

Rozumiem doskonale, ja też

veritaserum

Mnie się tam ona nigdy specjalnie nie podobała, ale na tych zdjęciach to wygląda jak jakiś żul... :(

flexia

A czego tu się spodziewać?! Przecież prawie każda aktorka w Hollywood wygląda świetnie tylko jak ma 100kg tapety na twarzy. Rzadko jaka kobitka w Hollywood wygląda dobrze bez makijażu. Wcale mnie nie dziwi te zdjęcie.

użytkownik usunięty
Coraline_Jones

bez makijarzu to malo ktora kobieta wyglada lepiej od faceta i dlatego kazda sie maluje zeby mozna bylo ja odroznic

Empress

no kurde... ash mnie zatkało... dobrze,że przynajmniej sie umie pomalować... wiecie,ano jest z natury ładna:ma po prostu piękne rysy twarzy... a czy wąsy się liczą? ale w sumie to nie ma o co afery robić,chociaz przyznam,że mi sie lepiej zrobiło od razu ;)

veritaserum

Na tamtych zdjęciach wygląda, jakby miała zalążki wąsów :D

mieszek_2

Bo ma! był tam taki artykuł...na tej samej stronie..

veritaserum

Taa, jasne. Te zdjęcia z wąsami to niezły fotomontaż. Nie macie nic lepszego do roboty niż szukanie zdjęć, na których słynne aktorki źle wyglądają? Czyżby to było taki sposób na walkę z kompleksami??? A ja myślałam, że to portal filmowy...

Veda12

Myślisz, że komuś chcialoby się z tym bawić!?
A te kompleksy pozostawie bez komentarza...Prawda jest taka jak poweidziala Kate Urie i finito

veritaserum

Hehe, pewnie że tak. Myślę, że wiele osób się bawi w coś takiego. A wielu innym chce się takich zdjęć szukać.
Pisanie, że żadna aktorka nie wygląda dobrze bez makijażu to to samo, co stwierdzenie, że w ogóle żadna kobieta dobrze bez niego nie wygląda, co oczywiście jest nieprawdą. Nikt nie jest idealny, każdy może też mieć gorszy dzień, ale robienie z tego sensacji jest prymitywne.
A w fotomontaż mnóstwo ludzi się bawi, bo mnóstwo ludzi cierpi na nadmiar czasu i kompleksów.

Veda12

Wiesz mozliwe...ja na to zdjęcie natknęłam się przypadkiem szukając na portalu z którego pochodzi inf. o evie...zamieściąłm je tu w formie ciekawostki i tyle. A Katie Urie nie napisałą, że kazda aktorka wygląda źle bez tapey! napisala tylko, żemało która...popatrz np. na taka kirsten dunst...bez tapety czy z i tak imo jest niezbyt piekna...
jak ktos ma tyle kompleksów zeby je leczyc w ten sposób to niechybnie powinien isc do psychoiloga bo z nim marnie! :) ale z drugiej strony sama zobacz...te wszystkie zdjęcia..pokazują, że aktorki, niesą tak idealne jak nam się wydaje...to tyle.

veritaserum

Pewnie, ale zobacz na zdjęcie, które ma udowodnić, że Longoria ma wąsy, a sama przyznasz, że to fotomontaż. Jest tam gdzieś odnośnik ze strony, do której link podałaś.
Aktorki nie są idealne, bo nikt nie jest(i każdy powinien o tym wiedzieć bez pomocy jakichś beznadziejnych fotek), ale jednak ładne rysy twarzy to nie zasługa makijażu, makijaż maskuje niedoskonałości cery na przykład, ale nie czyni kobiety piękną, w tym już tylko operacje mogą pomóc.
Ale ja i tak nie widzę sensu w interesowaniu się tym, jak aktorki bez makijażu wyglądają. Na FW powinniśmy wszyscy pisać o filmach i o tym, jak aktorzy w nich grają, a nie zastanawiać się nad tym, czy ktoś ma wąsy czy nie. Wtedy to forum byłoby lepsze. Można czasem coś wspomnieć o wyglądzie aktora czy aktorki, ale nie zajmować się tylko tym, bo są ważniejsze rzeczy.

Veda12

Zgadzam się z Arianą, każdy może mieć gorszy dzień, a wielu ludzi tylko żeby przydybać gwiazdę bez makijażu, to chyba sposób żeby niektóre kobiety pozbyły się kompleksów.

veritaserum

cóz wygląda jakby miała delikatne wąsiki:) ale wszystkie te gwiazdy bez tapety i korektora wyglądają "kapke" gorzej niż na rozkładówkach i w tv. poza tym zawsze jak widzimy kogos najpierw w makijazu a potem bez to ta osoba wyglada jakby była zapuchnieta albo jakby miała zły dzień ;)

gabi_2

Gdyby nie miała takiej cery(zniszczonej kosmetykami zapewne) wyglądałaby na tym zdjęciu dużo lepiej

Princesse_Angel

Moim zdaniem Eva do najpiękniejszych nie należy, a tutaj na zdjęciu ma po prostu inny kolor włosów i nie pomalowane oczy (dodatkowo chyba nie wyspana była)..to na tyle..

veritaserum

oj wiadowo że kobiety są brzydkie jak się nie zrobią, nie wspomne już o wąsikach i włochach tu i ówdzie, ale po randce z woskiem wszystko wraca do normy :) ,znam tylko jdna kobiete która wstaje rano i jest olśnieająca
ps:pozdrawiam Juche :)

veritaserum

Ona nie jest bez makijazu,to tylko siwatlo z lamoy blyskowej i dlatego tak glupio wyszła

oskarzizou

miało byc: Ona nie jest bez makijazu,to tylko siwatlo z lampy blyskowej i dlatego tak glupio wyszła

oskarzizou

Dlatego dla mnie takie np. wybory miss, albo rankingi na najpiękniejszą aktorkę to tylko kwestia wizarzysty. Z takim extradrogim i megadobrym makijażem nie jedna z nas byłaby ładniejsz... a bez makijażu to zupełnie inna bajka...

Kreseczka

A ja mówię tak: po ciężkim dniu w pracy albo w szkole, lub po wywleczeniu się rano z wyra, lub po imprezce zalanej paroma piwkami, walnijcie sobie fotkę cyfrówą i obejżyjcie na minimum 17 calowym monitorze...nie będziecie mogli spać po nocach:) Praktycznie każda kobieta (KAŻDA) wygląda w "odpowiednich" warunkach jak Eva na tym fajnym zdjęciu, a co za tym idzie praktycznie każda (KAŻDA) może wyglądać seksownie i pociągająco w innych warunkach. Zresztą o czym my gadamy? Kto w dzisiejszych czasach patrzy na urodę:)

veritaserum

kiedyś oglądałam tą stronkę http://www.ebaumsworld.com/celeb.html [www.ebaumsworld.com/cel...] Check it out!

kirke_4

Boże, ale ona brzydka! Nigdy więcej nie będę sobie upodobał aktorek! ;x

veritaserum

Brzydka nie jest...ale piękna też nie jest:P
Makijaż potrafi wszystko...

veritaserum

a ktora aktorka wyglada ladnie bez makijazu??Eva i tak jest śliczna;)

oskaa1989

zgadzam się z tobą!!!! EVA I TAK WYGLĄDA PIĘKNIE BEZ MAKIJAŻU:):):):)
A WY SIE PODNIECAJCIE JAKA TO ONA STRASZNA BEZ MAKIJAŻU! mnie to wisi to świadczy o waszej inteligencji!:P

veritaserum

Ciekaw jestem jak niektóre z Was wyglądają bez makijażu... :P

Baron_Samedi

Na pewno lepiej od Longorii...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LOve_tOM_2

może troche kultury by się sprzydało złodziejko zdjęc, otóż ( wiem, ze to nie na temat, ale moge się powstrzymac) nasza ' kochana" love tom wstawiła na swój blog zdjęcia i podpisała jako swoje, jednak prawda jest taka,że to są fotki jakiejś modelki( gołym okiem to widac), pozatym na stronie fotka.pl znalazłam takie same zdjęcia i jeszcze pare innych tej samej dziewczyny podpisane jako Amelia, a nasza love tom to przecież sara.:)

Ivona

"ale moge się powstrzymac"- pomyłka chodziło, że nie moge się powstrzymac.

veritaserum

Ja nie mogę. Wielkie mi halo. WSZYSCY się malują, a pryznajmniej Ci, którzy są w branży. Takie dziwne? Zresztą ona nie wygląda tak tragicznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones