PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484466}

Zrodzony w ogniu

Out of the Furnace
6,7 33 315
ocen
6,7 10 1 33315
7,6 7
ocen krytyków
Zrodzony w ogniu
powrót do forum filmu Zrodzony w ogniu
ocenił(a) film na 6
czarna404

czyli? ja nic nie wiem o tym filmie, rozwiń coś

ocenił(a) film na 8
czarna404

Dlaczego filmu ma nie być?

ocenił(a) film na 5
Slowianin

będzie, będzie. kolega był kilka ładnych tygodni temu na pokazie testowym.

ocenił(a) film na 8
druid_3

I jak sam film, jakie opinie?

ocenił(a) film na 5
Slowianin

nie rozmawialiśmy długo na ten temat. podobno pierwsza scena (z udziałem Harrelsona) jest brutalna i dobra, podobało mu się. natomiast pytanie co ludzie wypisali w tych kwestionariuszach, od tego m.in zależy ostateczny cut.

ocenił(a) film na 8
druid_3

Data premiery być może wiosna?

ocenił(a) film na 5
Slowianin

nie wiem, w Stanach może nawet trochę szybciej. u nas z pewnością trzeba będzie trochę poczekać, może nawet do wydania DVD (choć nie sądzę, żeby aż tak długo).

ocenił(a) film na 6
czarna404

A ten wiadomy powód to znaczy co?

ocenił(a) film na 6
AnthonyCole

Sądzę, że czarna404 błędnie wywnioskowała (dotknięta rzecz jasna śmiercią producenta - Tony'ego Scotta - R.I.P.) że filmu nie będzie jednak z tego co wiem to premiera jest przewidziana na 27 listopada / 6 grudnia 2013 - nie dajmy się zwariować - pozostali producenci m. in. Ridley Scott mają się dobrze.
Wkurza mnie, że ktoś zaczyna enigmatyczny wątek (czarna404) a potem siedzi cicho i się nawet nie przypucuje, o co chodziło. I naraża nas - Filmwebowców na STRES ;) :P Ja też czekam na ten film. Pozdro!

ocenił(a) film na 8
Belaja

6 grudnia premiera w ameryce jest:)

monalisa11

No te lecim do haaamerykiii :D Bo się nie doczekamy na naszej Słowiańskiej ziemi :D :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones