PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136254}

Zieloni rzeźnicy

De Grønne slagtere
7,3 5 830
ocen
7,3 10 1 5830
Zieloni rzeźnicy
powrót do forum filmu Zieloni rzeźnicy

Co jest w rzeźnikach, że kiedy stają się bohaterami filmu, to prędzej czy później muszą poćwiartować jakieś ludzkie zwłoki? Skąd filmowcom przychodzą do głowy takie pomysły i to nie raz i nie dwa razy?
Tutaj ludzkie półtusze stają się symbolem sukcesu, odskoczni od szarej przeszłości dla dwójki głównych bohaterów. Jednak zarazem stają się symbolem zaślepienia, bowiem w rzeczywistości żadna ze śmierci (zakończona konsumpcją) nie ma znaczenia, ponieważ szczęście i sukces był cały czas w zasięgu ręki.
"Zieloni rzeźnicy" to średnio zabawna "czarna" komedia, której walory są w zasadzie zupełnie nie komediowej: jak choćby lekkie zarysowanie paraleli pomiędzy sprzedawaniem ludzkich kotletów, a wykorzystaniem organów denata do transplantacji. Sam w sobie film jest jednak średnio udany. Zdecydowanie nie dorasta do klasy aktorów.

ocenił(a) film na 5
torne

Zgadzam się, bardzo lubię czarny humor, ale ten film był po prostu "niesmaczny".
Był jednak zbyt mocno osadzony w rzeczywistości, żeby traktować go z całkowitym przymrużeniem oka.

ocenił(a) film na 8
_B_a_r_t_

e tam niesmaczny raczej bardzo smaczny,a ta zalewa przepyszna

ocenił(a) film na 6
torne

Osobiście spodziewałem się dużego formatu. Reżyser, fabuła oraz obsada. wszystkie te czynniki dawały mi powody abym skłonił się do obejrzenia tego filmu. Obejrzałem i czuje się zawiedziony. Nie powiem nie które dialogi były naprawdę dobre, śmieszne, ważne ale generalnie bez rewelacji. Przewidywalność filmu mnie bardzo zaskoczyła, zupełnie nie w stylu do którego mnie przyzwyczaił ten reżyser. Film nie jest tragedią ale na pewno moje oczekiwania były większe patrząc na nie wykorzystany potencjał filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones