PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214803}

Zejście

The Descent
6,3 77 765
ocen
6,3 10 1 77765
6,1 9
ocen krytyków
Zejście
powrót do forum filmu Zejście

Tu niby udawała taką dobrą koleżankę od serca , a po kryjomu romansowała z jej mężem i ojcem jej dziecka. Taka przyjaciółka to skarb. Niezły horror trzymający w napięciu, nadaje się na wolne wieczory przy zgaszonym świetle. Jak ktoś ma jeszcze przy telewizorze porządne nagłośnienie to już wogóle jest horror jak tralala.

ocenił(a) film na 6
lopez2618

W którym miejscu jest powiedziane, że mieli romans?

McGyverPL

To znaczy nie jest powiedziane wprost, ale idzie się domyśleć po fabule filmu. Na samym początku filmu kiedy jeszcze ten maż żyje to jak podaje jej rękę tej czarnej to tak na siebie patrzą i jak w tej jaskini ona odnajduje ten naszyjnik i ta koleżanka mówi do tej blondi , "niestety" wiedziałam o tym i nic Ci nie powiedziałam , czy jakoś tak. Dla mnie to jasne , że mieli romans, a poza tym czemu chciała ta blondi ją( tą czarnulkę) zabić na końcu , gdyby nie mieli romansu ? Idzie się domyśleć tego.Uważam , że nie tylko ja tak myślę.

ocenił(a) film na 8
lopez2618

Że romans mieli to pewne, idzie wywnioskować na początku filmu. Ale Sarah zraniła, tą Juno i zostawiła na pewną śmierć dlatego że ta Juno zabiła ich wspólną koleżankę (przypadkiem, ale Sarah o tym nie wiedziała) .Naszyjnik, należał do Juno. Koleżanka zerwała jej z szyi, kiedy ta przypadkowo ją trafiła :) Mam nadzieje że zrozumieliście. Obie wiedziały o romansie, przez to nawet był wypadek samochodowy, na początku filmu..

ocenił(a) film na 8
Benitaaaaa

Romans potwierdza jeszcze sentencja, którą powtarzał mąż tej blondynki: "Kochaj każdy dzień". Naszyjnik z tą wygrawerowaną sentencją Juno miała od męża Sary. Sara dowiedziała się o tym od umierającej koleżanki, która zerwała z szyi Juno ten naszyjnik. Mąż Sary zapewne mając wyrzuty sumienia, będąc zamyślony, spowodował wypadek uśmiercając siebie i córkę. Sara zapewne w zemście za śmierć swoich bliskich i śmierć koleżanki rani w nogę Juno pozostawiając ją na pewną śmierć.
Jeśli chodzi o zabicie przez Juno swojej koleżanki, to według mnie to czysty przypadek. Juno myślała, że za nią stoi stwór i zareagowała instynktownie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones