PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 619
ocen
7,2 10 1 47619
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

Mimo bardzo wielu zalet są niestety nudne. Tutaj mamy fantastyczne zdjęcia, dobrą grę aktorów, ciekawą muzykę. Tylko szkoda że scenarzyści nie pokusili się o to żeby "Zabójstwo..." było filmem który czymś zaciekawi. Film jest nieciekawy, przez co jego oglądanie powoli zaczyna robić się niejako męczarnią. 6/10.

Według mnie film jest bardzo ciekawy, tyle że po prostu został za bardzo rozwleczony. Wiele wątków można by było sobie spokojnie odpuścić bez żadnej straty dla filmu. A tak muszę przyznać, że sam spasowałem po 2 godzinach, rozkładając seans na raty. No i jeszcze ten tytuł (chyba największy spoiler w historii kina, chociaż może w stanach historia Jessego Jamesa jest powszechnie znana jak legenda o Lechu, Czechu i Rusie w Polsce) który sprawia, że cały czas się myśli "no kiedy go w końcu zabije?"

ocenił(a) film na 10

Zgodziłabym się z Tobą, gdybym nie obejrzała go drugi raz. Za pierwszym razem odniosłam dokładnie to samo wrażenie, ale widziałam spory potencjał w tym filmie, więc pokusiłam się o obejrzenie go ponownie. I to było najlepsze co mogłam zrobić, bo się w nim po prostu zakochałam.

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones