PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 301 tys. ocen
7,6 10 1 301220
8,6 47 krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

Jedyny film na którym zasnąłem w kinie , tak może jest "piękny" z wartościowym przesłaniem , ale to nie zmienia faktu że jest najzwyczajniej NUDNY. A do ludzi którzy wyzywają moich poprzedników tylko dlatego że uważają że ten film jest słaby , pozdrawiam środkowym palcem. Ludzie komentarze służą do wystawiania WłASNEJ opini na temat filmu. Co oczywiste- każdy ma inny gust , więc proszę uszanujcie opinie każdego. Jeśi tego nie robicie to świadczy tylko o was samych-głupota. Szczeże nie polecam tego filmu , tymbardziej dzieciom , dla których takie bajki z reguły są kierowane.

ocenił(a) film na 8
tomastta

Ta bajka z pewnością nie była kierowana do dzieci i jeśli ktoś tak myśli jest w błędzie. Dla większości małolatów taka animacja jest NUDNA... i niezrozumiała. Niestety większość dzieci... wystawia negatywne opinie i zniechęca do oglądania. Jeśli ktoś idąc do kina nastawia się tylko na efekty specjalne i mordowanie to po obejrzeniu takiego filmu wychodzi zawiedziony. Co więcej film jest z gatunku : animacja familijny więc nie wiem czego spodziewałeś się idąc do kina, a może do końca nie wiedziałeś na co Cię rodzice zabrali? Film w swoim gatunku jest bardzo dobry i ode mnie taką ocenę dostaje.

ocenił(a) film na 10
tomastta

10/10 Naprawdę piękny film. CUDOWNY !

ocenił(a) film na 10
igorkramek

Jak dla mnie wzruszający jeden z najlepszych filmów jakie w życiu widziałam a już sporo się naoglądałam zaczynając od horrorów idąc przez kino akcji, komedie, romanse i dramaty. 10/10 moja sprawiedliwa ocena.

ocenił(a) film na 10
Jamal_urban

Zgadzam się, to jeden z najlepszych i najpiękniejszych filmów, jakie w życiu widziałam. Jeśli ktoś krytykuje - no cóż, trudno. Widocznie nie dorósł.
Mam nadzieję, że film dostanie w pełni zasłużonego Oscara. Genialna piosenka Petera Gabriela też na niego zasługuje.
Pozdrawiam wszystkich potrafiących docenić prawdziwe piękno :)