PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5521}

W sieci zła

Fallen
7,3 48 184
oceny
7,3 10 1 48184
5,0 5
ocen krytyków
W sieci zła
powrót do forum filmu W sieci zła

Jestem pod wrażeniem...naprawdę.. Najpierw ucieka z domu przez okno i tuła się po mieście z wujkiem , który w międzyczasie opowiada mu, że jest ścigany przez policję, potem dowiaduje się, że zamordowano mu ojca, na koniec wujek zaprowadzą go do obcej dla niego kobiety i zostawia go tam "być może na bardzo długo". Moc atrakcji w ciągu jednej nocy ale Sam grzecznie i bez żadnych scen idzie spać...No, ale w końcu to "horror" a nie dramat. Zuch chłopak :)
Ps. fajny ten kawałek "Time is on my side" Cały czas chodzi mi po głowie :)

ocenił(a) film na 7
81Violett

o co ci biega ???

ocenił(a) film na 7
tomucho77

tak sobie marudzę, a co nie można?

ocenił(a) film na 7
81Violett

nie można tylko nie mogę rozgryźć twojego wpisu

ocenił(a) film na 7
tomucho77

chodzi mi o to, że psychika dziecka nie jest w stanie poradzić sobie z taką ilością wrażeń..wkurzyło mnie trochę w tym filmie, że o tym nie pomyśleli- nie ukazali emocji chłopca, zupełnie jakby mu było wszystko obojętne. Ale w sumie może czepiam się niepotrzebnie - nie o to chodzi w tym gatunku filmu. Za dożo dramatów się naoglądałam :)

ocenił(a) film na 7
81Violett

pewnie jesteś psychologiem lub psychiatrą

ocenił(a) film na 7
tomucho77

nie - mam dzieci po prostu. Zresztą daruj sobie ten cynizm

ocenił(a) film na 7
81Violett

to nie cynizm tylko ciekawość bo twój wpis świadczy o tym że jesteś b.inteligenta

ocenił(a) film na 9
tomucho77

mało ważne , moze faktycznie za mało to ukazali , ze chlopiec powinien uronic pare łez , a co do kawałka "Time is on my side" ... to jest dobry , wbija sie w pamięć z tego filmu , fajnie to wymyślili ... :P mrocznie

ocenił(a) film na 7
tomucho77

Rany...przecież tu chodzi o to, żeby komentować i oceniać filmy a nie czyjeś wpisy... Jakbym chciała, żeby ktoś moje wpisy komentował, to bym sobie bloga założyła :P

ocenił(a) film na 7
81Violett

nerwuska

ocenił(a) film na 7
tomucho77

hehehe, jestem całkowicie opanowana :)

ocenił(a) film na 7
81Violett

Nie powiedziałbym ;)

ocenił(a) film na 7
Grand23

następny się znalazł :D

81Violett

to zamiast ogladac dramaty - przezyj jakis. dzieci wbrew twojemu malo ogarnietemu podejsciu radza sobie z traumami lepiej niz nie jeden dorosly. no chyba ze maja taka matke? wspolczuje i mowie z doswiadczenia i zadna najgorsza krzywda z dziecinstwa nie boli tak jak sie doroslym wydaje;) life's go on, proste!

ocenił(a) film na 7
replicant

Bzdura...tak się tylko dorosłym wydaje, że dzieci świetnie sobie radzą z traumatycznymi wydarzeniami..Przeżyłam w swoim życiu sporo dramatów i to, że nie użalam się nad sobą, nie znaczy, że nie miało to na mnie żadnego wpływu. Ty tego wiedzieć nie możesz, więc daruj sobie tą krytykę...

użytkownik usunięty
81Violett

Primo jakby ktos chcial sie chcial wczuwac w psychike dziecka a nie w zywot ducha Azazela
wyszedlby z tego filmu Klub Myszki Mickey.
Secoundo co do braku lub nadmiaru traum bratanka glownego bohatera
sa pokazane w pewien szczegolny sposob.
Trzeba jednak uwaznie ogladac film i gre gestow.
Kino ma to do siebie ze nie zawsze wszystko jest wylozone na tacy.
Czasem trzeba pomyslec lub domyslic sie co autor mial na mysli.
Czasem interpretuje sie to na wlosy sposob.
Terzzio kawalek Time is My side to kultowy utwor kultowych The Rolling Stones.
Zalamujecie mnie ludzie i tyle.

ocenił(a) film na 4

A język polski i klawiatura mają to do siebie, że jeśli używasz ich jak należy, to nie wychodzi taki bełkot jak u Ciebie...Jeśli uważasz, że gdyby pokazano prawidłowo, albo chociaż gdyby spróbowano nie olać dziecięcych emocji w w/w sytuacjach wyszedłby jakiś Klub, to współczuję Twoim dzieciom, lepiej żebyś był bezpłodny. Są pokazane w szczególny sposób? Chyba bardzo głęboko ukryty. Zresztą, kolejna bzdura w filmie to ta, w której Azazel pod różnymi postaciami skarży się TV, że policjant strzelał pierwszy, i to wielokrotnie. Absurd, pierwsze lepsze badanie balistyczne wykaże, że był jeden strzał...i na tej podstawie, między innymi, jest aresztowanie. Brawo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
81Violett

Ten kawałek pierwsza klasa :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones