PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11306}

Ucieczka z Alcatraz

Escape from Alcatraz
7,6 78 797
ocen
7,6 10 1 78797
7,3 17
ocen krytyków
Ucieczka z Alcatraz
powrót do forum filmu Ucieczka z Alcatraz

Dziś zaplanowałem sobie 2 godziny relax przy filmie "Ucieczka z Alcatraz"....opłacało się :]
Film nie ma wielkich efektów specjalnych, nie gra tutaj całe Hollywood ale i tak bardzo sympatycznie się oglądało. W bardzo dobrym tempie film się rozkręca, za czasem robi się jeszcze ciekawszy, ale niestety sam moment ucieczki jest lekko mówiąc słabo zrobiony....przecież na te sceny czekamy cały film, a ja uważam ze reżyser nie sprawdził się troszku....zakończenie fajne, ale jakby niedokończone. Czekam na dalszą część filmu a tu wyskakują mi napisy :/
Muzyka dobra ale zdecydowanie jej za mało...aktorzy spisali się, szczególnie Clint :]. Nie można też zapomnieć o świetnych dialogach.
Podsumowując - film dobry, ale ma kilka wad

6/10

kAMSON

Film był świetny, uważam że nie masz racji, Alcatraz to było najlepiej strzeżone więzienie na świecie, więc ciężko było oczekiwać jakiejś brawurowej ucieczki, nie wiem jak sobie to wyobrażałeś. Pozatym film był oparty na faktach, i twórcom należą się wielkie brawa, że nie przesadzili z różnego typu efektami, jakimś pościgiem, strzelaniną itd, końcówka była zrobiona tak jak powinna

ocenił(a) film na 6
kAMSON

Ok, ale mi tam czegos brakowało i nie uważam ze film jest świetny. Nie oczekiwałem żadnych specjalnych efektów, tylko uważam, że gdyby zakończenie troche rozbudować i dać więcej muzyki to film byłby jeszcze lepszy :]

ocenił(a) film na 8
kAMSON

Film powstal w 79roku a tys chcial mega wypasione wybuchy, polska kawalerie, deskorolki i kung fu? Albo kolego masz 13 lat, albo wczoraj ześ sie urodził... Światowa pozycja, wspaniały "Klin" , a ten 6/10 daje... Idz lepiej czlowieniu harego z portierni obejrzyj, bo nie strzymac z takim zawianym ekspertem. Sio.

ocenił(a) film na 6
kAMSON

Nie uważam siebie za esksperta, lale jeżeli ty sie za takiego uważasz to spoko :], a po drugie napisalem czego bym jeszcze oczekiwał od filmu a ty mi wyskakujesz z jakimś kung fu, najpierw naucz sie czytać...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones