PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505298}

Trick

6,1 30 tys. ocen
6,1 10 1 30225
4,4 8 krytyków
Trick
powrót do forum filmu Trick

to musi się udać!!
Aż pojde do kina :) bo klimat jakich dawno nie było

vasil_zajcev

o Boże, to będzie TVN-u??? znowu jakiś gówno ściągane z zagranicznych produkcji. szkoda, bo już miałem ochotę obejrzeć...

ocenił(a) film na 6
Creep_7

Dokładnie, gorszej rekomendacji niż made by TVN wystawić nie mogłeś ;)

kuba989

A umiecie czytać? Kolega chyba wyraźnie napisał, że jeśli "TVN czegoś się NIE DOTKNIE - to MUSI SIĘ UDAĆ" ^^

banchoo

Bo TVN wrzuca za dużo do swoich filmów sponsorów. Jak główni aktorzy jeżdżą
jakimś samochodem, to na każdym kroku pokazują logo. Trochę są w tym
wszystkim tendencyjni. w ich filmach często zalatuje komerchą. Już pisałem
w jakimś temacie, że film mi się podobał, ale powtórzę, że na prawdę warto
obejrzeć go.

kuba989

już wiadomo dlaczego tak często dziwne oceny mają nie które filmy - bo ludzie nie wiedzą co się do nich mowi z ekranu - czytać ludzie uważnie, czytać ;]

ocenił(a) film na 5
vasil_zajcev

jezu przyglupy nawet ze zrozumieniem nie potrafia zdania przeczytac, co sie dziwic, ze transformersy kroluja, rece opadaja ;)

kuba989

mógł

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

zgadzam się, tvn to komercja i to straszna i dzięki temu film jest bardziej
naturalny

vasil_zajcev

już nie gadajcie na ten tvn tak bardzo. Jako jedyni robią jakieś filmy.

ocenił(a) film na 10
kamera_man

może i robią, ale zbytnio ingerują w treść filmu i dlatego obraz staje się
mało realny.

kamera_man

jakieś? hm.. YouTube też ma jakieś filmy :)

vasil_zajcev

Ależ oczywiście !!! gadamy gadamy na TVN !! ustaliliśmy już w sumie że się nie dotykali do filmu i dlatego
można i da się go przyjemnie oglądać. Więc teraz jedziemy po całości po TVNie :) Jedyne co zrobili dobrze to
to że reklamują Trick u siebie na antenie :)

ocenił(a) film na 6
darekjaczek

ogladalem , moze byc ,ale jezeli chodzi o komercje to najbardziej dobijalo mnie przyblizenie w kazdej scenie znaczka renault i jazda wszystkimi modelami ów auta . Troszeczke z tym przesadzili ,ale film ok

Koziou

polecam ciacho, gdzie słowo reklama jest czynnikiem przewodnim :]
A co do znaczków - wierz mi, że w filmach zza ocenau jest tego więcej i nigdy nie przeczytałem, że to jest problem. czemu w naszych filmach się tego doszukujecie???

ocenił(a) film na 6
vasil_zajcev

TVN - To Vszystko Nędza. A film fajny, na pewno lepszy niż ten cały chłam jakiego jest masę w kinie ("Ciacho" itp)

vasil_zajcev

TVN? = Tusk Vision Network:p

ocenił(a) film na 7
vasil_zajcev

rzeczywiście dobry film bo ostatnio miałem nie przyjemność obejrzeć ciacho, fenomen, piksele i wspominam je jako godziny wyjęte z mojego życia. Trick'a mogę pochwalić za ciekawą ale nie aż tak wciągającą fabułę, sztuczki Topy, i ciekawą postać Chyry. Ponieważ porównuje ten film w wcześniej wymienionymi polskimi produkcjami więc wystawiam za całokształt ocenę 7.