PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505298}

Trick

6,1 30 163
oceny
6,1 10 1 30163
3,8 6
ocen krytyków
Trick
powrót do forum filmu Trick

Film zapowiada się dobrze !!! z tego co słyszałem dużo wątków powstało w rzeczywistości. Ponoć reżyser
czerpał dużo wiedzę o przekrętach właśnie od polityków !! Ciekawe ile jest w tym prawdy. Z pewnością film z
obsadą Domu złego już coś daje do myślenia. Chyba wątku z sex aferą niema. Chociaż z tego co widziałem too
kto wie :)
Znając życie to film został w takim razie nieźle ocenzurowany. W innym wypadku to z pewnością nie znalazłby
się w kinach. Swoją drogą Więckewicz w roli Lepera ?? czy Chyra jako Łyżwa ?? mogło by to być ciekawe :)
Tak, jestem przekonany że film nawiązuje w dużym stopniu do życia politycznego w naszym kraju a z
pewnością do dymania nas przez nich.
Inaczej nie byłoby śmiesznie a 50% sukcesu filmu to rozbawianie widzów i nie koniecznie przez używanie dużej
ilości słów potocznie uznawanych za obraźliwe.
Mam nadzieję że się nie zawiodę bo inaczej pójdę pikietować pod Sejm że chujowy scenariusz napisali :)
(tu przepraszam z góry Pana Zabłockiego moim zdaniem chłop się w tym wypadku wysilił. )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones