PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505298}

Trick

6,1 30 164
oceny
6,1 10 1 30164
3,8 6
ocen krytyków
Trick
powrót do forum filmu Trick

Dźwięk

ocenił(a) film na 7

Nie wiem czy naszym obecnym dźwiękowcom za mało płacą czy jak to jest ? Filmy z lat 80,90 i początku 2000 roku dźwięk mają bez zastrzeżeń, aktorów słychać bardzo dobrze, a dźwięki tła są proporcjonalne do mowy, a np choćby w Tricku jak jest większy bas w muzyce to prawie aktorów nie słychać, ale nawet jeśli nie ma muzyki w tle, ani żadnych innych odgłosów to aktorów słabo czasem słychać, mówią tak jakoś niewyraźnie i jakby od niechcenia :P Podobno te nowe filmy są przystosowane tylko do kin, a resztę mają w d*pie, czy tak ?

Vampire19

Zacznij oglądać filmy w kinie tak zwanym d o m o w y m (5 głośników + subwoofer) a zauważysz różnicę.
To co słyszysz obecnie jest tylko sumą wielokanałowego dźwięku w dwóch głośnikach. Nie da się wtedy uzyskać wszystkich dźwieków na tym samym poziomie.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Vampire19

Zgadzam się w 100%, to się w kinie źle słucha a w domu to w ogóle nic nie słychać. Dobrze, że sobie nagrałem, to mogłem czasem cofnąć , zeby się w słuchać w ten mamrot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones