PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=342997}

To skomplikowane

It's Complicated
6,8 75 010
ocen
6,8 10 1 75010
5,8 19
ocen krytyków
To skomplikowane
powrót do forum filmu To skomplikowane

8/10, film naprawdę przezabawny, na wysokim poziomie. Nie sądziłam, że Streep i Baldwin stworzą taki fajny duet :) ale zakończenie... Czy Wy też jesteście trochę rozczarowani? Po tylu przejściach myślałam, że jednak tych dwoje będzie razem. Może to dlatego, że postać Adama wydała mi się mało interesująca...

gadzinka_filmweb

Haha, tak z uwagi na zakoczenie dalam 9/10, ale to Nancy Meyers zwalila pszac takie zakonczeni... A postac Adama, byla tak, wlasciwie nijaka, ale chyba taka wlasnie miala byc, kontrastowa do postaci Jaka. Film jest fantastyczny! Wspanialy humor, swietne teksty no i wysmienita gra aktorska :D

ocenił(a) film na 7
gadzinka_filmweb

racja adam nawet naćpany nie jest ciekawy :) Mi to zakończenie nie przeszkadza, przynajmniej film nie kończy się jak większość badziewnych komedii romantycznych. z drugiej strony jeżeli 10 lat po rozwodzie dalej nie potrafią się z nim uporać, dalej myślą o sobie i lubią ze sobą być to mogliby chociaż spróbować.

gadzinka_filmweb

ja sie nie zgadzam. ja wlasnie nie chcialem zeby sie zakonczylo tak oczywiscie, wiec wolalem zeby byla sama albo z adamem. nie uwazam ze byla nudna postac adama, to byl poprostu stary ustatkowany czlowiek.

zxcvw

az z ciekawosci spojrzalam ile aktorzy maja lat...i az sie nieco zdziwilam, ze steve martin jest od od Baldwina starszy o 13 lat...a sama Steep jest od niego starsza takze az o 9 lat :)

ale tak czy inaczej steve martin, choc niewatpliwie niezle sie trzyma jak na swoje 65 lat jakos mi w tej roli nie do konca pasowal :)

użytkownik usunięty
gadzinka_filmweb

Nie ukrywam, że Martin też mi jakoś przeszkadzał... Choć zakończenie mi się podobało. Ani jeden, ani drugi, ale z obojgiem w przyjaznych kontaktach. Lepsze to niż stale powtarzany motyw pocałunku tuż przed napisami ;-)
Streep oczywiście niesamowita, role młodych również świetne. Przyjemny film, ot co.

Wlasnie, mlodzi fajnie zagrali, Streep swietna, Baldin tez niezly w swojej roli...tylko ten Martin jakos mi nie podpasowal, moze dlatego, ze kojarzy mi sie z wczesniejszymi rolami :)

Wlasnie, mlodzi fajnie zagrali, Streep swietna, Baldin tez niezly w swojej roli...tylko ten Martin jakos mi nie podpasowal, moze dlatego, ze kojarzy mi sie z wczesniejszymi rolami :)

ocenił(a) film na 10
krewetka

uwielbiam ten film! naprawde! swietny na poprawę humoru, można sobie bardzo przyjemnie umilić nim życie... max za pozytywność

p.s. Meryl przeszła samą siebie, jest niezawodna! i przezabawna! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones