PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349848}
7,5 5 834
oceny
7,5 10 1 5834
Ten Inch Hero
powrót do forum filmu Ten Inch Hero

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 3

Czy jest ktoś kto uważa że ten film jest banalny, jest jak tandetna, romantyczna komedia, że jest nudny i przewidywalny? Aż jestem pod silnym wrażeniem TAK wysokiej oceny.

ocenił(a) film na 8
chica

W pewnym sensie masz racje chica. Oglądając ten film podobnie stwierdziłem. Ale... jest jedno ale, pomimo schematu, film mnie wciągnął. Moze był nudny, ale ani razu nie pomyślałem zęby go wyłączyć i obejrzeć następnym razem. Powiem więcej, film ma w sobie coś takiego ze po uświadomieniu sobie ze podobne rozterki bohaterów widzieliśmy w innych komediach romantycznych to nadal chcemy postawić dobra notę temu obrazu. Jak dla mnie 7,5/10. Bulo by 8 gdyby nie jedna fail związany z Piper:P

ialath86

wlasnie chodzi o to ze on ma byc banalny. ten film ma na celu poprawic ci humor, wpedzic w pozytywny nastroj. ja jestem przesycony filmami, ktore albo zle sie koncza, albo zla postac wygrywa. swojego czasu bylo to fajne, bo malo bylo takich filmow. aczkolwiek troche jest ich juz za duzo!
mi sie film bardzo podobal i mysle ze dajesz taka note przez inny gust.

ocenił(a) film na 7
ialath86

Czekaj, możesz powiedzieć o jaki fail ci chodzi?

ocenił(a) film na 9
madd19

zgadzam się z "emu_". film miał być ciepły, sprawić, że się uśmiechniesz i wcale nie uznasz tego wszystkiego za banał. traktowany z przymrużeniem oka jest arcydziełem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones