PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30692}

Teksańska masakra piłą mechaniczną

The Texas Chain Saw Massacre
6,5 27 081
ocen
6,5 10 1 27081
7,2 19
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną

To jedna z najlepszych komedii jaką w życiu widziałam! :D Kurde, no mówcie co chcecie, ale ja przez pół filmu się śmiałam. :D Pewnie zaraz stwierdzicie, że się nie znam na klasyce itp. Ale nieprawda - bo np. stara seria HALLOWEEN podobała mi się bardzo - w przeciwieństwie do remake'u. Ale TEKSAŃSKA MASAKRA to naprawdę masakra. :D Gra aktorów w wielu ujęciach jest tak sztuczna, że sama bym to lepiej zagrała. Zwłaszcza ta Sally... Ja pierdziu, jaka ona była śmieszna, jak latała w te i z powrotem z tym swoim wrzaskiem. xD Pomysł na film fajny, ale zamiast horroru obejrzałam po prostu komedię, na której można spaść z krzesła. ;) I ten balet w wykonaniu Leatherface'a z piłą na końcówce filmu - bezcenny. :D

ocenił(a) film na 1
m4d214

Mam dokładnie takie samo zdanie....Poczekaj parę dni - osobnicy: Bloodbane, GrzegorzCholewa, Yeti i THX coś tam, już niedługo pouczą Cię że nie zrozumiałaś ARCYDZIEŁA KINEMATOGRAFII ŚWIATOWEJ....

ocenił(a) film na 6
RogerVerbalKint

Spoko, jestem przygotowana na takie teksty, bo już nie raz musiałam czytać takie wpisy pod swoimi wypowiedziami. ;)

ocenił(a) film na 10
m4d214

Jesteś przygotowana? Na pewno?

ocenił(a) film na 10
RogerVerbalKint

Jeszcze Werblu Kitu Ci się to forum nie znudziło?

ocenił(a) film na 1
jeti

...Tomek na tropach Yeti (jeti)...

ocenił(a) film na 1
RogerVerbalKint

A chcesz naprawdę świetną gore komedię - polecam Braindead

m4d214

To i tak dobrze podeszłaś do tego tworu, mi nawet nie było do śmiechu(no może poza wspomnianym baletem) tylko patrzyłem z zażenowaniem i zadawałem sobie pytanie dlaczego w filmie który jest tak popularnym i znanym horrorem jest tak mała(śladowa) zawartość horroru.

ocenił(a) film na 1
m4d214

ha, ha .ha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones