PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575916}

Szpieg

Tinker Tailor Soldier Spy
7,1 72 479
ocen
7,1 10 1 72479
7,7 35
ocen krytyków
Szpieg
powrót do forum filmu Szpieg

Genialny

ocenił(a) film na 9

Cóż.... film zdecydowanie nie dla każdego, trudny, ciągnący się i ciężki. A jednak - wyśmienity. Niesamowicie wciągająca fabuła, której wszystkich zwrotów akcji nie do końca zrozumiałem i za jakiś czas zamierzam powrócić do ,,Szpiega", żeby wyłapać to, co mi umknęło. Jak na brytyjski film przystało - wybitna gra aktorska, a tutaj zwrócić uwagę trzeba nie tylko na Oldmana (brak Oscara to jawna kpina), ale także na nieco pominiętego Firtha, który również tworzy świetną kreację. Zdjęcia i muzyka świetnie się uzupełniają. Mogę nam tylko życzyć więcej TAKICH filmów :)

ocenił(a) film na 10
kacperpiotrkow2

Pełna zgoda - trudne ,a zarazem fantastyczne kino. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
kacperpiotrkow2

To jeden z lepszych filmów ostatnich lat, świetny klimat,muzyka, ilosc dobrych ról olbrzymia, po prostu film rewelacja.

kacperpiotrkow2

"Wiem ze nic nie wiem". Jeśli uważasz, że film jest genialny bo nie załapałeś w nim wszystkiego to niestety jesteś ignorantem. Film nie miał bardzo zawiłej fabuły. Nie jest też trudny. Jednakże akcja została poprowadzona z niesamowita gracją i płynnością. Do tego trzyma w napięciu i jeśli ktoś lubi tą angielską flegmę to będzie zachwycony. Ja byłem:)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Li_Mu_Bai

Bardzo się cieszymy, że jesteś na tyle inteligentny, że zrozumiałeś wszystko, jakiś specjalny tytuł mamy nadać? ;) Nie napisałem, że film jest genialny BO nie załapałem w nim wszystkiego, a raczej chodziło mi o MIMO. Takowy nie składa się z samej fabuły, ale też z gry aktorskiej, reżyserii, muzyki, zdjęć, scenografii itd.

ocenił(a) film na 8
Li_Mu_Bai

myślę że zagadka była choć mogłaby być jeszcze bardziej pogmatwana...ogólnie film fajny..;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones