PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339949}

Stan gry

State of Play
7,2 63 016
ocen
7,2 10 1 63016
7,6 22
oceny krytyków
Stan gry
powrót do forum filmu Stan gry

9/10

ocenił(a) film na 9

świetny film, akcja cały czas trzyma w napięciu, ale fabułą, treścią, człowiek ogląda, myśli, że już jest wszystko jasne, a tu nagle zwrot o 180 stopni!
jeżeli ktoś szuka w tym film napięcia w postaci wybuchów, efektownych wyścigów, wypadków, niemożliwych misji które nadludzkim wysiłkiem głównego bohatera zostają zrealizowane, to lepiej niech sobie daruje, bo tego tutaj nie znajdzie

sytuacyjna

Bez przesady. Cały czas to napewno nie trzyma w napięciu. Jesli chodzi o akcję to może jest to 1/3 filmu, reszta to łażenie głównych bohaterów "gazetowych" detektywów i szukanie wątków w tej całej zagadce. Jeśli chodzi o zakończenie to znowu takiego NAGŁEGO zwrotu nie ma co oczekiwać. Tylko człowiek o naprawdę niskim ilorazie inteligencji nie będzie do końca wiedział kto jest powodem całego zamieszania. Owszem film dobry w swojej klasie, natomiast mnie znużył nieco. Nie ukrywam, że tego typu filmy lepiej mi się ogląda w domu z piwkiem w dłoni i na wygodnym fotelu a nie na dużym ekranie - bo na duży ekran są po prostu za nudne. Pozdrawiam i oczywiście polecam film mimo iż przez 1/4 filmu przysypiałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones