PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339949}

Stan gry

State of Play
7,2 63 016
ocen
7,2 10 1 63016
7,6 22
oceny krytyków
Stan gry
powrót do forum filmu Stan gry

To jeden z tych filmów na, który strach iść do kina. Kinowa nuda przy takich produkcjach jest często obecna. Tłumaczka czy Michael Clayton są dla mnie takimi filmami.Tutaj jednak tak nie było. Fabuła wciąga od razu a zakończenie zaskakuje choć nie spodziewajcie się opadu szczeny.Akcji jest trochę mniej niż w całkiem dobrym The International.Crowe po raz kolejny udowodnił,że jest złodziejem ekranu.Zgadzam się z reżyserem,że rzucenie tej roli przez Brada Pitta(na tydzień przed rozpoczęciem zdjęć)wyszło na dobre produkcji. Ben Affleck zagrał naprawdę dobrze choć uważam,że był za młody do tej roli...albo za dobrze się trzyma. Świetna była śliczna Rachel McAdams. Super jest widzieć ją po ponad rocznej przerwie znów na ekranie.Autor muzyki Alex Heffes znów nakradł od innych twórców i dobrze. Jego ścieżka z Ostatniego Króla Szkocji czerpie z rożnych filmów garściami i jest jedną z moich ulubionych. Mam nadziję,że Heffes znajdzie kiedyś swój styl.Na razie bardzo przyjemnie się go słucha.
8-/10

Wojtek_dpo

Mam pytanie. Jeszcze nie widziałem filmu, ale widziałem serial, więc, czy

[SPOILER]
winnym śmierci jest Collins
[SPOILER]

bo jeśli tak, to nie idę do kina. Kiedyś oglądałem "Dziewięć królowych", a potem "Criminal" i gdy oglądałem ten drugi czułem tylko znużenie. Wiedziałem od początku jak się skończy film, a to nie jest dobre w przypadku filmów- zagadek. Może jak będzie w telewizji to się skuszę na porównanie.

koba

Clayton to był dobry film moim zdaniem.

ocenił(a) film na 8
Wojt4s

Clayton to BARDZO dobry film,ale ja nie o tym ;)Russel Crowe jest fantastyczny.Przebija Afflecka w każdym calu,nawet taki zapuszczony i z brzuchem:)Podobało mi się jeszcze poczucie humoru w filmie i Helen Mirren jako naczelna.Rozwiązanie głównej intrygi ciekawe,bo nic nie okazało się takie jak wszyscy myśleli.8/10 nie żałuję że poszłam do kina.

ocenił(a) film na 9
pakocudowna

Bardzo podobalo mi sie w tym filmie wlasnie poczucie humoru, tu skupienie , powaga a nagle ktorys z bohaterow zrzuca taki tekst ze nie moglam sie powstrzymac od ataku smiechu. To pitt mial to zagarc? przeciez wyszedl by z tego jeden wielki chlam, Affleck mi sie nie podobal zbyt "ladny" ;] KOngresmeni nie sa tacy odpacykowanie mlodzi :> przynajmniej mi si eto nie kojarzy w ten sposob ;]

Ogolnie super film, dobrze spedzony niedzielni wieczor =] 8/10 ;]

koba

Jak widziałeś serial,to już wszystko wiesz....
Ale naprawdę warto obejrzec,chocby ze względu na R.Crowe i świetne poczucie humoru(i jeśli ktoś lubi H.Mirren).Niektóre dialogi,czy riposty...mniam:))).Nie wyobrażam sobie,aby w polskim scenariuszu podobnego filmy znalazły się dialogi na takim poziomie.Niby kto miałby je napisac-pani Łepkowska??:)

melania1964

To co wyżej,to była odpowiedź dla Koby...

ocenił(a) film na 8
Wojtek_dpo

dobry, solidny film. Nie jest to typowy film sensacyjny bez efektów ale właśnie taki powinien być.Wciągająca fabuła, poprawna gra aktorska (lubię Rusella Crowa)i zaskakujące zakończenie. Reżyseria nie spartaczona jak w niektórych tego typu produkcjach. Bardzo przyjemnie się oglądało w kinie.Ocena moja to 8,5/10.Naprawdę warto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones