PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9683}

Spartakus

Spartacus
7,3 25 695
ocen
7,3 10 1 25695
6,9 16
ocen krytyków
Spartakus
powrót do forum filmu Spartakus

Ocena na Filmwebie to żart

użytkownik usunięty

Świadczy to tylko o bezguściu oceniających (moim zdaniem), gdzie film powyżej 3 godzin jest już oceniany jako za długi i nudny.

ocenił(a) film na 6

Myślisz że ci bez gustu w ogóle sięgnęli by po ten film? Bo ja szczerze wątpię. A ocena jest taka na jaką zasługuje, przynajmniej według mojej opinii, a nie kierowałem się czasem trwania.
Może porównajmy Spartakusa z Barrym Lyndonem ( oby dwa bardzo długie :). Pierwszy urzekł mnie jedynie wspaniałą grą Douglasa, muzyką i scenariuszem,mimo że momentami było nudno, natomiast BL to całkiem inna bajka tu wszystko jest idealne, zdjęcia, scenariusz, aktorzy, scenografia, muzyka. W ostatecznym rozrachunku czas się nie liczy bo jeżeli film jest dobry to tego czasu się nie zauważa. Ja natomiast podczas oglądania Spartakusa nie raz spoglądałem na zegarek.

Garbul

Ugly a Ty Ben Hura oceniles TYLKO na 7 a to film który dostał 11 oskarów a Spartacus trochę jednak od niego odstaje. I ten film wcale nie ma ponad 3 godziny ale równo 3 i kilka sekund, a Ben Hur ma ponad 3 godziny i 30 minut i widać dla ciebie już był nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones