PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662836}

Siedmiu wspaniałych

The Magnificent Seven
6,8 68 966
ocen
6,8 10 1 68966
6,2 17
ocen krytyków
Siedmiu wspaniałych
powrót do forum filmu Siedmiu wspaniałych

Oglądałam ostatnio poprzednią wersję, jeśli można tak to nazwać, bo tak naprawdę te filmy są inne (i dobrze, żeby była jasność) i trzeba przyznać, ze już się trochę zestarzała... Fajnie się to ogląda w niedzielne popołudnie przy obiedzie, zerkając jednym okiem, ale nie za bardzo się wczuwając. I dlatego bardzo dobrze, że powstała nowa Siódemka! Jest świeża, zabawna, bardzo dobrze się ją ogląda i wreszcie - to powrót westernu w najlepszym wydaniu. Jestem bardzo na tak :)

agapie

Bardzo ostrożnie podchodziłem do tej nowej "Siódemki..." - w końcu to remake, a wiadomo, jak to jest z nimi. (Jeśli nie wiecie - najczęściej to niestety szajs. ;)) Początki więc były trudne, bo podejrzliwość nie pozwalała mi na zaakceptowanie myśli, że to może być dobry film. Dobrze, że się myliłem. :)
Nie jest to kalka, kopia 1:1 z oryginałem. I bardzo dobrze! Własna droga, mimo ogólnego zarysu podobnego, sprawiła, że ten film ogląda się przyjemnie, a nawet... z niecierpliwością czeka się na finał. Ten za to jest, w przenośni i dosłownie, wystrzałowy.
Totalnie polecam film. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones