PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 49 017
ocen
7,2 10 1 49017
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

Wielka koncowka

ocenił(a) film na 8

Dosc dawno ogladalem ten film oczywiscie zaskoczenie koncowka ktorej sie nie spodziewalem kto ogladal to wie tylko zastawiam czy corka wiedziala ze to ojciec zabija znczy nie ojciec tylko jakby jego drugie ja jezeli dobrze mowie to tego film trzyma w napieciu caly czas jest zagadkowy i tajemniczy.8/10

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

Tak corka wiedziala, ze to on i miala juz tego dosc psychicznie. Mnie rowniez sie podobal niespowiedzialam sie takiego zakonczenia super 10/10.

ocenił(a) film na 5
Claudia204

A ja już od mniej-więcej połowy filmu wiedziałem kto jest "Charliem" i mordercą matki dziewczynki. W wielu filmach jest tak, że to właśnie ta osoba, która komuś stara się pomóc, wychodzi na "największego szkodnika" ;p Tu było tak samo i łatwo się było można domyślić, że mordercą jest ojciec. Do pewnego momentu wahałem się jeszcze czy to nie sąsiad lub policjant, ale to akurat byłoby za proste - winny nigdy (albo z reguły) nie zachowuje się w filmach podejrzanie ;)

Ogólnie film jak dla mnie nie był porywający, raczej się rozczarowałem, nudny i przewidywalny, co chwilę patrzyłem ile do końca;p. Ale + dla Dakoty, która moim zdaniem w "H&S" zagrała lepiej niż swoją rolę DeNiro. 5/10

ocenił(a) film na 10
belzebub91

Piszesz o wielu filmach wymień chociaż z dwa? Z pewnością film nie był nudny ani nie był przewidywalny super zakończenie jestem zadowolony z obejrzenia jego, dawno juz nie widziałem tak dobrego Thrillera!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones