PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556864}

Sherlock Holmes: Gra cieni

Sherlock Holmes: A Game of Shadows
7,6 277 099
ocen
7,6 10 1 277099
6,3 31
ocen krytyków
Sherlock Holmes: Gra cieni
powrót do forum filmu Sherlock Holmes: Gra cieni

3 część

ocenił(a) film na 9

Po tym filmie mam ochotę na kolejne części!! A Wy?

ocenił(a) film na 8
maciop

Po zakończeniu 2 części można się spodziewać kolejnej - "The End ?" :) i jeśli 3 utrzyma poziom poprzednich (a znając Guy'a Ritchiego za pewne tak będzie) to czemu by nie nakręcić i 4 części, oby tak też się "stao" :D

ocenił(a) film na 8
maciop

Z chęcią obejrzę 3 część- jeżeli tylko zostanie nakręcona:) Jak dla mnie Sherlock Holmes jest świetny i szkoda by było nie wykorzystać takiego potencjału:)

ocenił(a) film na 7
maciop

Jeśli nie obniżą poziomu realizacji a scenariusz będzie ciekawy i dobrze napisany...nie widzę przeszkód. SH ma olbrzymi potencjał. Zwłaszcza pokazany w tak nowatorski sposób.

maciop

Bardzo chciałabym kolejne części według mnie Sherlock Holmes jest teraz jednym z najlepszych filmów, jest ciekawy , z humorem i świetną grą aktorską i myślę że głupotą byłoby tego nie kontynuować

ocenił(a) film na 5
maciop

Tylko jeśli byłaby na poziomie pierwszej części, kontynuacja w stylu drugiej mnie kompletnie nie zaciekawi!

ocenił(a) film na 8
maciop

mam nadzieję, że to będzie ilościowo (i nie tylko) seria w stylu Bonda ;)

maciop

mam nadzieję, że tych filmów będzie bardzo dużo. Osobiście uwielbiam Holmesa oglądam filmy, czytam książki więc będę bardzo zadowolona jeśli będą kolejne filmy. (oby, oby ,oby)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones