PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99120}

Słoń

Elephant
6,9 36 742
oceny
6,9 10 1 36742
8,0 21
ocen krytyków
Słoń
powrót do forum filmu Słoń

Hej :) Dziś na TVP1 o 23.45 jest projekcja tego filmu. W związku z tym mam pytanko, warto to obejrzeć?? Z tego jak jest opisany to wydaje się nie najgorszy ;)

ocenił(a) film na 7
niunia

Specjalnie czekałem wczoraj do 23.45 by zobaczyć ten film na TVP. Dostałem to czego się spodziewałem(i naczytałem w necie), minimalistyczny obraz, z ciekawymi ujęciami kamery, oraz ukazaniem historii poszczególnych "bohaterów" tego tragicznego zdarzenia. Meritum filmu(kurde głupio tak o tym mówić nawet confused.gif) zaskoczyło mnie brakiem jakich kol wiek oznak uczuć wśród tych psycholi. No i końcówka daje do myślenia co miał na myśli reżyser.

ocenił(a) film na 8
niunia

niestety,pomyłka.ten film był wczoraj na tvp1 o 23.45.

pati_b1

No przecież kolego napisałam, że jest "dziś" a słowo "dziś" było pisane wczoraj czyli w piatek przed emisją filmu... Patrz na daty dodania tematów a nie pisz, że pomyłke zrobiłam albo ktoś inny...

ocenił(a) film na 10
niunia

ej rzeczywiście włączylam tv o jakis film mysle ee nei pozno ju zide spac ale jak mnei wciagnal to ogladnelam do konca n aprawde swietny film:))troch ezapozno z tym ze fajny ^^ ale ogladnelas??

ocenił(a) film na 8
Mojazebrajaniu

tak tak:)napisałam już recenzje w którymś z innych wpisów w tym temacie. W ogole film oglądałam już trzeci raz i nadal bardzo mi się podoba,szczególnie długie ujęcia,świetna charakterystyka postaci,moim zdaniem na prawde dobry film.

niunia

a mi sie film nie podobał. lubie ambitne kino, ale te dlugie ujecia to jakas groteska... nuda.

megan1300

Ehe, mi też się nie podobał. W ogóle odczuwałam jakiś taki brak emocji? Czy może jakieś takie płytkie były..? Ehh, nie wiem. Ale po ocenie i opiniach ludzi spodziewałam się czegoś więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones