PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665427}

Rozegraj to na luzie

Playing It Cool
6,1 13 tys. ocen
6,1 10 1 12639
Rozegraj to na luzie
powrót do forum filmu Rozegraj to na luzie

Od dwóch miesięcy czekam na premierę tej ekranizacji. Wczoraj zauważyłam,że zniknęła data polskiej premiery (13 III 2015) a z zapowiedzi kinowych najbliższych nowości - plakat. Moje pytanie brzmi; dlaczego dwa tygodnie przed premierą wycofano film z obiegu? Dlaczego nie będzie premiery? Chciałabym poznać powód.

ocenił(a) film na 6
monciak002

Serio? Pare dni temu jak przeglądalam zapowiedzi filmów na stronie Multikina to byl Playing it cool

ocenił(a) film na 5
Starrlight

Co? jak to? W sobote byłam w kinie i nie było żadnej reklamy, ulotki dotyczącej tego filmu. Jeśli jest tak jak mówisz to się bardzo cieszę ale zobacz na liste filmwebowską premier kinowych na najbliższe miesiące i tam plakatu "Playing It Cool" nie ma. Tak samo, na stronie z filmem przy premierze były dwie daty:Polska i Świat. Od momentu dodania przeze mnie tematu jest jedynie data premiery światowej.
Data była już zaplanowana (13 III), a tu "surprise" - filmu w Polsce nie będzie, a przynajmniej w kinach.
Podjęłam tą dyskusję bo chcę sie dowiedzieć czemu ją wycofali-i tyle. :) :)

ocenił(a) film na 6
monciak002

Tak było jestem pewna bo nawet się zdziwiłam ze to bedzie wyswietlane, nic wczesniej o tym nie wiedzialam. Widocznie dystrybutor się wycofał i pewnie bedzie na dvd kiedyś tam. Dla przykładu filmu Still Alice z oscarową rolą Julianne Moore z tego co wiem w kinach w ogole nie było ale za to dają po 12 seansow jednego dnia disco polo..
Jeszcze zerkne na strone Multikna czy juz wykasowali Playing it cool.

ocenił(a) film na 5
Starrlight

Na stronę Multikina popatrzyłam od razu po przeczytaniu Twojej odpowiedzi i niestety wycofali,tak jak mówiłam. Mam nadzieje, że na DVD się pojawi-powinno jak wszystkie filmy. I powiem Ci szczerze,że mnie to wkurza: filmy disco polo puszczą a komedie romantyczną zagraniczną już nie :/. Niestety nic na to nie poradzimy :(.

ocenił(a) film na 6
monciak002

Masz racje, tez wczoraj weszlam i nie ma tego, za to jest film który od dawna mozna obejrzec on line w internecie, ja go obejrzalam miesiac temu! Gdzie tu jaka kolwiek logika?
No pewnie na dvd bedzie ale to za jakis czas, szybciej na pewno w necie bedzie mozna obejrzec.
Widze ze jestes fanką Chrisa ;) tez go lubie, podobnie jak Michelle z ktorą gra w tej komedii wiec tym bardziej mam ochote to obejrzec ;)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Starrlight

Też sie nad tym zastanawiam. Wyobraź sobie,że w te wakacje w Polsce odbędzie sie premiera filmu,który wszyscy oglądnęli z 3 razy albo więcej dzięki TVN-owi ,a mianowicie "Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona". Ja wszystko rozumiem, bardzo dobry film z gwiazdorską obsadą (Cate Blanchett, Brat Pitt) ale po co robić premiere czegoś co już miało swoją premiere w 2008 roku?! Zachowują sie tak jakby nie mieli czego puszczać w kinach i są zmuszeni do powielania filmów z danych lat. Pytam sie po co?! Nie lepiej wykupić film nowy, na który pójdą wszyscy?! A co do Chrisa to zgadza sie

ocenił(a) film na 6
monciak002

Aż nie chciało mi się wierzyć z tym Ciekawym przypadkiem.. ale masz racje ze ma byc w kinach w maju, myslałam ze jak juz to powtórnie dają jakieś ogromne hity typu Titanic, trochę dziwne tez jestem ciekawa czemu akurat ten film.
Ale ile razy bylo tak ze miałam ochote pojsc na jakis film do kina a okazało się że odrazu wywalają go na dvd a w tym samym czasie jakies gówna w repertuarze kin, ale to w końcu Polska powoli przestają dziwic takie rzeczy tylko ciągle wkurzają ;/ Trzeba patrzec za tym Playing it cool w necie w końcu się pojawi, jak bym gdzies zauwazyła to zaraz dam znać ;)
Tak samo moja kolezanka go wielbi ;D
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 5
Starrlight

Dziękuje :* Ja też będe "czuwała" czy już sie pojawił na internecie czy nie :). Także dam znać :). Dogadałabym sie z Twoją koleżanką, bo Jego nie da sie nie wielbić :D ;) :*
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 5
Starrlight

A co do Chrisa, zgadza sie :) :) ;) . Uwielbiam Go <3 . Miejmy nadzieje,że to DVD wydadzą :) Pozdrawiam :* :* :)