PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593957}

Resident Evil: Retrybucja

Resident Evil: Retribution
5,5 51 188
ocen
5,5 10 1 51188
3,2 8
ocen krytyków
Resident Evil: Retrybucja
powrót do forum filmu Resident Evil: Retrybucja

Po obejrzeniu The Walking Dead zomie w innych filmach wyglądają jak jakieś wytapetowane kukły. Nawet sposób poruszania wydaje się jakiś dziwny. Dodam, że to nie tylko przy oglądaniu RE, ale także innych produkcjach.

marcoxp1233

W serii Resident Evil nie ma zombie.

ocenił(a) film na 8
ElTabasco

Przecież Wirus T zamienił ludzi w Zombie

olekczerwony

To nie zombie tylko jakieś mutanty od dawna nie miałem styczności z grami z serii i filmami RE więc nie pamiętam co to dokładnie było.

ocenił(a) film na 8
ElTabasco

No w sumie, bo przecież zombie nie umie strzelać z broni i jeździć na motorze

olekczerwony

Najbardziej realistyczne podejście do tematu zombi możesz zobaczyć w serialu The Walking Dead.

ocenił(a) film na 8
ElTabasco

Wiem, bo sam oglądam ten serial i jestem wielkim fanem

ocenił(a) film na 3
ElTabasco

Najbardziej "realistyczne" (jakkolwiek głupio to brzmi) podejście to chyba w pierwszych filmach Romero...

proud_pl

Nie zgodzę się, W TWD zombie są naprawdę realistyczne, nie chwytają, są powolne, ich siłą tkwi w liczebności wyglądają i poruszają się rewelacyjnie (aktorzy przechodzili półroczne kursy na których uczyli się jak poruszać się jak zombie) do tego jest naprawdę brutalne. Co do Romea było podobnie tylko dużo dużo biedniej, słaba charakteryzacja nawet jak na tamte czasy, mało akcji, najlepsza była pierwsza część bo potem to tylko szereg porażek.

ElTabasco

A tak właściwie to skąd wiesz jak powinien wyglądać, zachowywać i poruszać się prawdziwy zombie ?

szymox1

Prawdziwe dla mnie, zresztą co ambitniejszy film czy książka to zombie są takie właśnie jak opisałem wyżej.

ocenił(a) film na 6
szymox1

Spójrzcie chociaż sobie jak zmieniają się zombie względem czasu w TWD czyste mistrzostwo. W nowym sezonie mają już być naprawdę duże ubytki ciała, wystające kości. I właśnie to według mnie jest REALISTYCZNE zombie ;D Wątpie, aby kiedykolwiek ktoś zrobił lepsze zombie.

ocenił(a) film na 3
szymox1

nie ma czegoś takiego jak ,,prawdziwe zombie"

ocenił(a) film na 1
ElTabasco

W RE nie ma zombie, są zombiaki! :D

marcoxp1233

najbardziej daremne w tej serii jest stwierdzenie że te stworki nie potrzebują pożywienia, mogą przeyż koło 10 lat, a ich ciała w domyśle są napędzane na powietrze :D

marcoxp1233

Hah, dokładnie! Zombie z TWD stało się takie no, załóżmy, że trafne będzie stwierdzenie-wiarygodne :D Każde inne, czyli te ,,szybkie zombie" i inne wydają się absolutnie nieprawdziwe i sztuczne.

marcoxp1233

Mam dokładnie tak samo ;) TWD strasznie zawyżyło poprzeczkę, zombiaki w innych filmach teraz wyglądają co najmniej zabawnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones