PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808437}

Przemytnik

The Mule
7,0 74 295
ocen
7,0 10 1 74295
6,0 25
ocen krytyków
Przemytnik
powrót do forum filmu Przemytnik

Niejako o niczym

ocenił(a) film na 3

Mam wrażenie, że wszyscy biją brawo bo Clint. Jego rola dobrze zagrana, ale napisana idiotycznie i naiwnie. Zrobili z jego postaci tetryka bez charakteru, sam scenariusz ma więcej dziur niż durszlak, żona Earla umiera za długo i irytuje każdą sekundą na ekranie, a kartel to banda groteskowych idiotów bez pojęcia o czymkolwiek. Dla mnie film mocno na nie, ot typ wozi narkotyki do momentu, aż go łapie policja.

ocenił(a) film na 2
ramzeslw

Mówisz jak jest.

ramzeslw

Dokładnie. Sam Clint nie wystarczy. Schematyczny film, na ckliwych momentach z rodziną z automatu przewijałem do przodu.
Scena z morderstwem bossa kartelu? Żenada, od tak przejęcie kartelu przez innego typa.
Clint wozi ćwierć tony koki, kartel widzi, że policja notorycznie sprawdza czarne pickupy na trasie i co? I nic, nawet auta na mniej podejrzane nie kazali mu zmienić. Pisząc to pomyślałem o słowie opisującym w punkt tą produkcje: GROTESKA.
Dziękuję, dobranoc.

naistryk

Clint wozi ćwierć tony koki...
Ty oczywiście zęby zjadłeś na "wożeniu koki" i byle film nie będzie cię rozśmieszał brakiem realizmu...

ocenił(a) film na 4
K_W900L

Za to Ty jesteś ekspertem w tej dziedzinie(a pewnie byś nie odróżnił kokainy od amfetaminy) i obrażasz się jak dziecko, na użytkowników którzy mają czelność mieć inny pogląd niż Ty .

ocenił(a) film na 5
ramzeslw

Film o niczym. Jeździ i to tyle. Lekko się ogląda, ale o niczym.

ocenił(a) film na 4
ramzeslw

Dokładnie, widząc tytuł i głównego aktora liczyłem na mocne kino, tymczasem dostałem historię o niczym. Reżyseria samego Clinta Eastwooda, który niejako chyba pozostał w tamtej epoce jeśli chodzi o reżyserię.

ocenił(a) film na 7
ramzeslw

O przemijaniu i o tym co najważniejsze w życiu, to jest o niczym?

ocenił(a) film na 4
marta_2222

Sposób podania lekko niestrawny. Ckliwy i jakiś taki nachalny. Dookoła wszystko sztuczne i plastikowe. Nieprawdziwy świat.

ocenił(a) film na 7
THX_1138

Odbiór filmu to naprawdę kwestia indywidualna :)

ocenił(a) film na 4
ramzeslw

Złapałem się na zabawie telefonem podczas oglądania. A nie robię tego w zasadzie nigdy bo nienawidzę jak inni to robią.
Przewidywalność można wybaczyć, ale naiwności już nie. No chyba żeby zmienić gatunek.
Bradleý i Larry Fishburn zagrali chyba z szacunku do Clinta, bez analizy scenariusza. Clint to Gość.
Najbardziej w filmie tak naprawdę raził mnie sposób w jaki pokazano półświatek. Jakbym włączył GTA.

ocenił(a) film na 4
ramzeslw

Może nie to, że o niczym, bo temat był, ale jakieś, to takie naiwnie nakręcone. Ta policja kręcąca się w kółko i taka nieudolna. Słaby, słaby...

ocenił(a) film na 5
ramzeslw

W największą konfuzję wprawiła mnie kwestia czarnego pickupa. Doskonale wiedzieli, że jest on poszukiwany, ale CE jeździł nim dalej. Obraza dla inteligencji widza. 

ocenił(a) film na 6
ramzeslw

Fakt, najgłupsze było, że kartel narkotykowy go nie mógł znaleźć przez tydzień, a gościu siedział u rodziny xD

ocenił(a) film na 7
ramzeslw

Ale na plus że jako przewoźnik był bardzo oryginalny i nieprzewidywalny.
Swoją drogą osobiście szanuje filmy które pokazują wartość rodziny dlatego mnie się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones