PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=821}

Prosta historia

The Straight Story
7,7 51 047
ocen
7,7 10 1 51047
7,6 27
ocen krytyków
Prosta historia
powrót do forum filmu Prosta historia

Piekny

ocenił(a) film na 10

Zaczynajac od muzyki, głownego bohatera i samej rezyserii - coś wspanialego.. Poplakalem sie przy tym filmie a nie wzruszala mnie matka teresa z kalkuty.
Dla mnie to film przedewszystkim o wiezi jaka łaczy braci i prostej ludzkiej zyczliwosci, która spotykamy coraz rzadziej. O tym jak starość sprawia, że na swiat patrzy się z innej perspektywy i człowiek zaczyna doceniać z pozoru proste rzeczy bo wie, że już niewiele czasu mu zostalo. Co zabawne czuć w tym fiolmie ten pośpiech- genijalne dzielo.

mateuszziomal

Zgadzam się, Wyłem.

ocenił(a) film na 10
orkosky

Rewelacyjne kino ;)))))) wspaniały film ;)

ocenił(a) film na 10
orkosky

ja mam tak za każdym razem jak to oglądam.. najbardziej wzruszające momenty - początek i koniec filmu.. początek - gdy wchodzi motyw Illinois, Iowa i ukazane są okolice rodzinnego domu bohatera.. muzyka zapowiada niezwykłą, poruszającą historię.. koniec filmu, gdy już wiemy, że bohater osiągnął cel swej podróży.. pojednał się z bratem.. film ten skłania mnie za każdym razem do przemyśleń i refleksji.. coś pięknego.

ocenił(a) film na 8
mateuszziomal

Zgadzam się - historia "prosta", ale jakże piękna i ważna... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones