PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11212}

Prawdziwa zbrodnia

True Crime
7,1 15 650
ocen
7,1 10 1 15650
5,7 6
ocen krytyków
Prawdziwa zbrodnia
powrót do forum filmu Prawdziwa zbrodnia

Rakietowe zoo

ocenił(a) film na 9

ale sie usmialem podczas rakietowego zoo:)

Bobey

nono jego córka cos tam mowiła, a on tylko powtarzał "rakietowe zoo, ale fajne rakietowe zoo" :D

ocenił(a) film na 9
___x___

RAKIETOWE ZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

Bobey

rakietowe Zoooo, ale dzwonił do hipopotama więc też u niego byli ;D

ocenił(a) film na 8
Bobey

ta scena mnie bardziej rozsmieszyla niz wiele roznych scen w tandetnych komedyjkach - to sie nazywa klasa. no i ten wyglad coreczki po wszystkim kolorowe plastry na buzi haha

ocenił(a) film na 7
Bobey

Dokładnie! Uśmiałam się przy tym, ale dla tej dziewczynki to raczej śmieszne nie było ;)

ocenił(a) film na 7
Bobey

Scena kompletnie nie pasowała do reszty filmu. Rodem z komedii.

ocenił(a) film na 6
sss_111

Dokładnie. Fajna scena, ale totalnie szkodząca filmowi, który właśnie przez takie głupoty nie wyszedł za dobrze.
I gdzie tu logika ?
Gość za kilka godzin ma zostać stracony. Rasowy dziennikarz ma szansę na odwócenie losu, ale w międzyczasie musi polatać z córeczką po zoo bo się była żonka obrazi (tradycyjne amerykańskie wątki rodzinne). Żenada.
Jak w takim momencie rzuciłbym wszystko i świat poza tą sprawą przestałby dla mnie istnieć. No ale hipek ważniejszy.

de_Franco

Widać nie masz dzieci...

ocenił(a) film na 10
aariciaa

To był moment - albo chole*ra idziesz z małą, albo przestaję cię uważać za jej ojca.

ocenił(a) film na 7
Bobey

Może mam jakieś sadystyczne poczucie humoru, ale rakietowe zoo to bezapelacyjnie najlepsza scena w całym filmie :)))

ocenił(a) film na 7
sztosik

speed zoo:
https://www.youtube.com/watch?v=NrDlnWRPy_c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones