PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491118}

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
7,4 304 629
ocen
7,4 10 1 304629
5,3 24
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

dlaczego Jack ma wymalowane oczy i zachowuje się jak homo?

weeman86

Na początku, [kapitan] Jack miał być zwykłym, trochę nudnym piratem. Ale Johnny przekonał producentów, że powinien on dziwnie, a za razem śmieszne się zachowywać, mieć dredy itp. Podobno kiedy pierwszy raz przyszedł tak ubrany i wymalowany do studia chcieli go nawet wyrzucić z planu. Ale nie chcieli tracić tak dobrego aktora. Szybko przekonali się, że to głownie dzięki pomysłowi Depp`a film nabrał tak fajnego klimatu i takiej popularności.

_Black_Pearl_

aha. Dzięki za info

weeman86

Nie ma za co ;)

weeman86

Zakładam, że ta kwestia jest powiązana z próbą zdefiniowania Twojej seksualności.

Undead75

a ty co? Nieteges?

weeman86

Hmm, czy ja wiem, czy zachowuje się jak homo? Wiele osób tak sądzi, ale ja uważam, że jest... sexy ;)

ocenił(a) film na 10
Aklyme

zgadzam sie w 1oo % <33

ocenił(a) film na 5
Moniq97

a co Twoim zdaniem definiuje "zachowywanie się jak homo"? Chyba z filmu jasno wynika, że interesowały go kobiety. A jego styl się kształtował przez wszystkie cztery części, chwiejny krok można wytłumaczyć tym, że Jack non stop jest pod wpływem rumu.

weeman86

Ja myślę że to zagrania pod szlachtę z tamtych czasów:) Brakuje mu tylko laseczki do wymachiwania:) To taki szlachcic... tyle że pirat:) i to właśnie jest dziwne a zarazem genialne...

ocenił(a) film na 9
weeman86

Bo jest aktorem, ergo - wygląda inaczej, niż praczka.

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

Dopiero teraz objawienie, że Depp jest wymalowany? Przynajmniej w połowie swoich filmów Depp występuje w pełnym makijażu - jako android, pirat, pan od czekolady, kapelusznik. Bardziej zaskakuje mnie już, gdy ma twarz BEZ szminki. A chodzi też rozmaicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones