PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491118}

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
7,4 304 629
ocen
7,4 10 1 304629
5,3 24
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Jak wyobrażacie sobie zakończenie Piratów? Nie koniecznie tej części, ale ogólnie co powinno się takiego stać na zakończenie? Co według was powinno stać się z Jackiem?

ocenił(a) film na 8
TereNia123

Wg. mnie Jack powinien zyskać nieśmiertelność i pokazać na końcu taką scenę lub monolog, że jest on gdzieś teraz, wśród nas, w tych czasach :D Zakończenia a la Disney i by nam także pasowało. Bo śmierć Jack już była, więc byłoby nudno

ocenił(a) film na 10
masziah

Fajny pomysł :D też myślałam o nieśmiertelności, ale na to żeby Jack był w naszych czasach nie wpadłam.. No fakt, że Jack nie powinien na końcu umrzeć, bo to już było i trochę by to było bez sensu.

ocenił(a) film na 9
TereNia123

fajne to masziah;) ja kiedys wymyslilem ze czasy piractwa sie koncza i piraccy lordowie i sraznik kodeksu symbolicznie odplywaja statkami przez portal do innego mlodego swiata gdzie rozpocznaja nowe przygody sa zalazkiem nowej ery w tymze swiecie. Portal otworzyl by will (taki goscinny wystep jak vin diesel w tokyo drift) zostaje tylko elizabeth ktora z synem obserwuje na brzegu jak odplywaj a nowym krolem zostaje jack, na latajacym cholendrze razem z willem i jego ojcem bylyby wszystkie trupy; norrington, gubernator, davy i te fajne ktore zgina a jeszcze ich nie znamy:) wszystkie postacie naraz! i jak w jedynce jack; jo ho jo ho a pirate lifes for me;)

ocenił(a) film na 9
TereNia123

Dobre pytanie. Portal byłby sympatyczny, chociaż ciut już zjechany fabularnie.

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

A co powiecie na własną destylarnię rumu Sparrowa? ;) Za pirackie złoto. I handel z Anglikami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones