PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37309}

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
7,7 734 tys. ocen
7,7 10 1 734370
7,0 45 krytyków
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

wszystkie części są świetne.Akcja, humor, piękne widoki. Johnny Deep gra po prostu rewelacyjnie.Polecam wszystkim którzy go nie oglądali!

użytkownik usunięty
Ayo23

Film jest po prostu idealny na wieczór, aby obejrzeć go ze znajomymi, lub też rodzinnie. Film bawi, wciąga fabułą, wspaniałymi lokacjami oraz walkami na morzu czy też na lądzie. Idzie wczuć się w atmosferę filmu - czysto piracką. Aktorstwo jest po prostu na medal, szczególnie rola Johnny'ego Deep'a, który grał po prostu bezbłędnie. Jest wiele komicznych sytuacji, dzięki czemu film nie jest nudny i wciąga coraz bardziej. Polecam każdemu nie patrząc na wiek !

ocenił(a) film na 10

Dokładnie !♥♥♥.

ocenił(a) film na 8
Ayo23

Chociaż w filmie jest sporo zgrzytów i błędów, to oglądało się go całkiem przyjemnie;) często się śmiałam, zwłaszcza z J. Deppa, który zagrał genialnie, jego interpretacja zapijaczonego kapitana-krętacza była na naprawdę wysokim poziomie.
Keira również mnie nie zawiodła. Kiedy to z lekka rozczarowuję się, oglądając ją w "Dumie i Uprzedzeniu", to przypominam sobie duet Elizabeth/Jack na pocieszenie.
Nie mogę nic poradzić na to, że Bloom za Chiny Ludowe nie wyglądał mi na pirata, a na zwykłego gogusia:/ Turnera uważam za najsłabsze ogniwo z bohaterów, był nadęty i - jak na mój gust - trochę sztuczny. Wygląda to tak, jakby Bloom nie miał pomysłu na swoją postać - ten sam zarzut niestety mam co do jego roli w "Troi", ale to już nie na temat;)
"Czarna Perła" przypadła mi najbardziej z wszystkich filmów o "Piratach...". Tutaj pomysł był świeży, zaś humor niesztampowy; im dalej, tym niestety gorzej, fabuła robi się zagmatwana, seria zaczyna tracić lekkość. W III części Turner junior bardzo mocno już mnie irytował.

Ayo23

Zbieram do obejrzenia tego filmu i chyba w końcu muszę go obejrzeć :)

Ayo23

W kazdym calu sie zgadzam, dla mnie 10/10 ;P