PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527134}

Pakt z diabłem

Black Mass
6,7 52 743
oceny
6,7 10 1 52743
5,1 11
ocen krytyków
Pakt z diabłem
powrót do forum filmu Pakt z diabłem

jakis taki schematyczny i przewidywalny, postacie bezbarwne i mało wyraziste, do heat czy goodfellas brakuje mu wiele, nawet rola j.deepa nie zrobila wrazenia.. Zamiast tego polecam Sicario, przynajmniej trzyma w napieciu i zasskakuje

onet318

Zgadzam się. Szału nie ma i lekko wieje nudą. U mnie 6 za klimat i charakteryzację, poza tym nie ma o czym dyskutować. Średniak!

ocenił(a) film na 10
AMEDOR

Absolutnie się nie zgadzam. Film ciekawy, postać Jamesa odegrana przez Deppa świetna! Deppa chciało się oglądać, film opowiedział historię z różnych perspektyw po trochę- człowiek chcący zawładnąć "światem podziemnym",wykorzystujący do cna sytuację jaką mu zaproponował kolega z podwórka, a który również czerpał z niej korzyść. Ludzie Whitney'a gotowi pójść za nim w ogień, ale czujący niewyobrażalny respekt, strach, mówiący o nim "bezwzględny bandyta". Nudą wieje..cholera, z której strony?

aleksaxa

Obejrzyj sobie Marsylski łącznik (2014), te jest o walce z mafia itp, i to jest dopiero swietny film którego nie wacham się polecić znajomym. Pakt jest jak frytki bez ketchupu, zjęśc się da, ale nie ma tego czegos extra co pozostawia niedosty i chęć obejrzenie sequela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones