PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527134}

Pakt z diabłem

Black Mass
6,7 52 739
ocen
6,7 10 1 52739
5,1 11
ocen krytyków
Pakt z diabłem
powrót do forum filmu Pakt z diabłem

...to rozmowa Deppa z J. Nickolson w progu sypialni.
I to by było na tyle.
ps charakteryzacja Deppa - śmiech na sali.

retna

Zgadzam się całkowicie. Depp z maską zamiast twarzy- żenada! Film składa się w 90% z nudnych dialogów między tymi samymi postaciami. Usypiający. 3/10

retna

Charakteryzacja to śmiech na sali? Masz pojęcie, że to film na faktach? Że DEEP wygląda dokładnie jak postać którą grał?

ocenił(a) film na 4
hantos

Ano mam. Niestety nie wygląda. Charakteryzacja tandetna, podobieństwo do Bulgera żadne. Są od tego specjaliści, najwyraźniej pożałowano kasy

retna

Popatrz sobie na zdjęcia prawdziwego Jimmiego bo pojęcie masz ale chyba o burakach:)

retna

No rzeczywiście, zero podobieństwa.

http://i.imgur.com/ob33Fl6.jpg

ocenił(a) film na 7
retna

Nie bądź śmieszna.
http://assets.rollingstone.com/assets/2015/article/get-to-know-your-difficult-me n-biopics-20150914/209154/medium_rect/1442253561/720x405-Black-Mass.jpg

ocenił(a) film na 3
retna

Główną rolę w filmie dostały miny J.Deepa,samego kunsztu tego świetnego aktora prawie nie widać z pod ,,maski'' jak już ktoś słusznie zauważył.W ciekawostkach napisano iż J.D porzucił rolę w trakcie kręcenia z powodu niskiej gaży,nic w tym dziwnego,gdyż na tym filmie stracił sporo,przede wszystkim czasu.Historia samego gangstera zakładam że ciekawa ale raczej zwracałbym się ku literaturze.Sam Film=Takie tam pif paf do piachu ciach,Traitor w szeregach.Deep trochę wrrr wrr i za kraty pach.Nope.Boring.

dr_weed

W filmie MAska charakteryzacje Carrey dostał podobną.

Ponadto jak piszecie "film oparty został na faktach " to dodajcie autentycznych aby była jasność.

Scena w drzwiach sypialni odjazdowa. Hej!

ocenił(a) film na 8
dr_weed

filmwebowy Znafca jak z koziej dup.. traba

retna

Bzdety piszesz, ze niby charakteryzacja Deppa do bani.Powaznie? Akurat charakteryzacja jest swietna,nie zadna tam "maska".
Bzzzdety, i tyle.

ocenił(a) film na 8
retna

wroc lepiej do Avatara i tym podobnym gniotom

retna

W tym filmie grał Nicholson?

ocenił(a) film na 4
maciekb80

Julianne ;)

ocenił(a) film na 7
retna

To film oparty na faktach.

ocenił(a) film na 3
retna

Warto by podać kiedy jest ta scena by nie marnować 2 godzin. XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones