PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293878}

Oszukana

Changeling
7,8 189 938
ocen
7,8 10 1 189938
7,1 26
ocen krytyków
Oszukana
powrót do forum filmu Oszukana

Spodziewałem się więcej po filmie, tym bardziej widząc ocenę, ale jak to ostatnio często bywa to zwykłe rozczarowanie. Może i Angelina zagrała fajnie to mimo wszystko wyglądała okropnie, wręcz oszpecili ją.

ruski011

I dlatego film był rozczarowujący?

bartez13_17

ogólnie, nic specjalnego a zapowiadano Arcydzieło. Film ogląda się tak jakby jeść odgrzanego kotleta:)

ruski011

a którego kotleta? Podaj przykład, bo mi się wydaje, że gust masz mało wyrobiony, skoro krytykujesz taki film. Albo młody jesteś i temat Cię przerósł. Radzę wrócić do filmu za 10 lat.
A co do tapeciarstwa Angeliny faktycznie jedyna kobieta w filmie z tak ciężkim makijarzem. Prawdziwa Christine Collins tak ostro się nie malowała.

AmonGoeth

jak mógł mnie przerosnąć temat skoro jest prosty aż nazbyt a za 10 lat to już nikt nie będzie pamiętał o nim. Jest średni i tyle, nie ma o cym się rozpisywać

ruski011

miałem na myśli brak doświadczenia życiowego, przez co tak płasko podszedłeś do tematu. Jakkolwiek pierwszym zdaniem podsumowałeś się wystarczajaco, więc rzeczywiście nie ma o czym mówić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones