PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434429}

Opór

Defiance
6,5 34 286
ocen
6,5 10 1 34286
5,0 3
oceny krytyków
Opór
powrót do forum filmu Opór

żaden Polak nie powinien nawet splunąć na to "dzieło"

ocenił(a) film na 8
jurand_filmweb

nie ma to jak konstruktywna krytyka :d

ocenił(a) film na 6
jurand_filmweb

słabo zagrałeś w "Krzyżakach" :P

ocenił(a) film na 7
jurand_filmweb

nie ma to jak sienkiewiczowski bełkot polskiego patrioty [a w niedzielę do kościółka]

literkaABC

A co ci się nie podoba w jego wypowiedzi ? Skup się na treści a nie na formie.A komentarze typu - "a w niedzielę do kościółka" to zachowaj dla siebie.Lepiej chodzić w niedzielę do kościółka niż w sobotę wieczorem do klubu dla kochających inaczej.

ocenił(a) film na 7
ministerfinansow

zasięgnij słownikowego znaczenia słowa "wypowiedź" [o ile takowy posiadasz] i dopiero wówczas ryzykuj stwierdzeniem co nie odpowiada mi w czyjejś opinii, chyba, że masz na myśli w/w plugawy zlepek półsłówek idioty niewiadomej proweniencji i to nazywasz "wypowiedzią" a co do "klubów dla kochających inaczej" hmm czyżby poruszano ten aspekt w omawianym akuratnie filmie? zachowaj to dla siebie i nie ośmieszaj się już więcej, i pamiętaj roraty w tę niedzielę przesunięte na 6:30

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
ministerfinansow

posłowiem już, gdyż czasu szkoda na rzeczonych wyżej imbecyli: piszemy "TĘ religię" ignorancie - (vide: słownik poprawnej POLSZCZYZNY) ale skąd mogłeś o tym wiedzieć absztyfikancie? ehh...nie ma to jak poprawić komuś nastrój pod koniec ciężkiego dnia, p.s. na historię nie uczęszczałem (podglądałem w tym czasie pana od wychowania fizycznego - miodzio!) a ty goju szybciutko rutinoscorbin bo zapewne zakatarzony po marszu z "prezesem" :D

literkaABC

Ty mnie człowieczku nie ucz poprawnej polszczyzny,bo ja matury nie zdałem za dupę.Popatrz na swoje błędy.Przed "ale" stawiamy przecinek.I od gnoi mnie też nie wyzywaj,bo już ci pisałem,że za cienki jesteś.Na marszu z prezesem nie byłem,bo obecnie nurkuję w Meksyku.Ale wolałbym być na marszu z prezesem,niż na marszu wielbicieli męskich pośladków.A na temat filmu nie masz widzę wiele do powiedzenia.Ale co może mieć do powiedzenia taki ignorant jak ty,którego bardziej od poznania prawdy historycznej interesuje siedzenie przed lustrem i strojenie się jak panienka.

ocenił(a) film na 7
ministerfinansow

nurkujesz w Meksyku i piszesz jednocześnie na filmwebie? wow (anglicyzm)! "goju" nie "gnoju" czytaj ze zrozumieniem! słownik znaczeniowy plus ortograficzny no i stylistyka fatalnie...i co żeś się uparł tak tej orientacji? a może wolałbyś zanurkować w dupie majora Sucharskiego (on lubił trachać szabelką takich patriotów jak ty - to przecież w końcu twój bohater lat okupacji ups sorry nie uczęszczałem na historię i jeszcze śmiem zarzucać twojemu bohaterowi majorowi dewiację jaką (wedle twego mniemania - o czym wystarczy powyższy wpis o koszulce hah:D) a z prezesem wiesz...skoro wolałbyś hmm? w takowym razie jesteś ulokowany w...dupie bo tu majorek tam prezesik a oni lubią, oj lubią :D pogrążyłeś się całkowicie więc wybacz i wypier...laj ;) p.s. "bogurodzica" i "potop" na TVP 1 a potem Pospieszalski więc zmień kanał (anusie) :D

literkaABC

Po raz kolejny przypominam tobie,że to jest dyskusja o filmie.Ale widzę,że nie masz na jego temat za dużo do powiedzenia.Wolisz za to uskuteczniać swój beznadziejny bełkot.Wyskakujesz z jakimś Sucharskim i piszesz,że to mój bohater.Żałosne !Ty jesteś żałosny.Dużo dziewczyn ci w życiu to mówiło,prawda ?To jeden z powodów dlaczego lubisz chłopców,drugim jest fakt,że twój stary zamiast cię wychowywać fundował ci w dzieciństwie zły dotyk.Typowe.Ale nie przejmuj się naprawdę.Miasto, w którym obecnie mieszkasz to istny raj dla takich jak ty,chłopców w spódnicach.Nurkowanie w Meksyku,siedzenie w necie i pisanie postów na filmwebie ? Naprawdę jedno drugiego nie wyklucza inteligencie.Ja caly dzień nie nurkuję,niewiele widzę wiesz o tym sporcie.Te twoje teksty,żebym wziął sobie słownik,człowieku,popatrz na siebie,ty konstruujesz zdania jak operator wywrotki,więc się nie ośmieszaj.I nie mów do mnie wypier...aj.Możesz tak sobie mówić do swoich starych,którzy wychowali cię na frajera o lewackich poglądach.Myślałeś kiedyś,żeby wstąpić do partii ?Idealnie wg mnie byś pasował do takiej na "S".Jest tam jeden pan,Jabba the Hutt,myślę,że z twoimi przekonaniami,usposobieniem czopka i wyglądem zrobiłbyś tam zawrotną karierę.I nie pisz już do mnie,chyba,że masz coś mądrego do powiedzenia,ale czytając twoje powyższe posty myślę,że nie za dużo.

ocenił(a) film na 7
ministerfinansow

wedle życzenia nie piszę już więcej, gdyż jak to się mawia: "mądry głupiemu ustępuje, dlatego ten świat tak wygląda"

literkaABC

LiterkaABC, żenujące są twoje wypowiedzi sięgają one dna, jesteś zakłamanym złym Żydem który próbuję za wszelką cenę pokazać swoją wyższość, której nie ma...
Tak jak większość złych Żydów jesteś zakłamany, nie myśl sobie że jesteś bezkarny i wolno ci obrażać ludzi wartościowych. A może powinieneś się wybrać do synagogi i dołączyć do swojego mistrza pseudo polityka Biedronia, który tak jak ty, jest pederastą. Porządni Żydzi istnieją i wstydzą się za ciebie, porządny Żyd trzyma się prawdy. Niestety jest ich coraz mniej i są silnie zwalczanych przez syjonistów i złych Żydów. Jeżeli nie jesteś w stanie tego pojąć to ci to "łopatologicznie" przedstawię.
Wartości patriotyczne są cnotą, nie idą w parze z partiami politycznymi o czym warto pamiętać.
Są jeszcze ludzie wykształceni, którzy mają świadomość manipulacji ze strony Żydowskiej, na dowód przytoczę żałosną postać Jana Tomasza Grossa który bezczelnie kłamie chociażby w książce pt. "Złote żniwa". Całe szczęście że są jeszcze ludzie którzy mają siłę walczyć z tymi oszczerstwami, prof. dr hab. Jerzy Robert Nowak sprostował te kłamstwa w sposób fachowy i naukowy w książce pt. "100 kłamstw J. T. Grossa o żydowskich sąsiadach i Jedwabnem"
film jest żałosnym kłamstwem dla ludzi głupich i nie wykształconych, tylko głupi i niewyedukowany człowiek będzie w stanie przyjąć takie brednie za prawdę.
Odnosząc się do tego jak Żydzi próbują zrobić z siebie wiecznie pokrzywdzonych nakłaniam do zapoznania się ze zbrodniami jakich dokonali i na nadal dokonują na narodzie Palestyńskim.

ocenił(a) film na 1
literkaABC

ty głupi dałnie, przecież bielski współpracował z NKWD walcząc z polską partyzantką, chlał i miał harem w którym kobiety ze swojego obozu zmuszał do wiadomo czego. mordował nawet żydów, którzy ośmielili się mu przeciwstawić. A ty głupi pajacu uwierzyłeś w ten film

ocenił(a) film na 1
jurand_filmweb

rzeczywiście, bo lepszy złodziej niż bandyta, więc spierniczaj bielski do koryta. Tylko że bielski złodziejem też był

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones