PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646395}

Ona

Her
7,5 172 743
oceny
7,5 10 1 172743
7,5 43
oceny krytyków
Ona
powrót do forum filmu Ona

Simone

ocenił(a) film na 6

pachnie mi to filmem "Simone" z Alem Pacino

ocenił(a) film na 10
dzikudzina

W "S1mone" Nicoll bardziej pił do filmowego showbiznesu i celebrytów, zaś "Her" będzie raczej podejmować tematykę samotności człowieka we współczesnym świecie i nadmiernej fascynacji światem wirtualnym. Poza nierealnością głównej bohaterki wątpię, aby wiele te filmy łączyło (tak w kwestii tematyki, jak i rozwiązań fabularnych, klimatu, czy tempa filmu).

ocenił(a) film na 6
Khaosth

zależy jak na to patrzeć, jedna osoba zauważy podobieństwa, druga znaczne róznice. to jest jak z interpretacją dzieł na języku polskim- mozna je interpretować, ale co autor miał na myśli, wie tylko on dokładnie, a każda osoba która ma styczność z tym dziełem może je sobie odebrać po swoejmu. No chyba że doszukamy się wypowiedzi autora, ale moim zdaniem nie po to istnieją filmy by po obejrzeniu grzebac godzinami i szukac jak je nalezy rozumiec, wazne są własne odniesienia:P

ocenił(a) film na 10
dzikudzina

Na razie istnieje jeden film i zwiastun drugiego. :)
Dopóki nie zobaczymy obu filmów o podobieństwach i różnicach między nimi możemy tylko gdybać.

ocenił(a) film na 6
Khaosth

to fakt

ocenił(a) film na 7
dzikudzina

Mnie to bardziej pachnie "Miłością Larsa". Nawet główni bohaterowie w podobny sposób zosatali ucharakteryzowani.
W każdym razie zapowiada się dobry film, ze świetną obsadą i reżyserem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones