PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1091}

Ojciec chrzestny III

The Godfather: Part III
8,0 182 648
ocen
8,0 10 1 182648
6,6 31
ocen krytyków
Ojciec chrzestny III
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny III

Niejasność

ocenił(a) film na 5

Dlaczego w trzeciej części Marlon Brando nie zagrał Vita Corleone tylko Al Pacino

Michmeister

Jakiego, kuźwa, Vita?!

ocenił(a) film na 10
Michmeister

ani w drugiej,ani w trzeciej części nie występował Vito Corleone,gdyż zmarło mu się w I odsłonie.Al Pacino w całej trylogii grał Michaela Corleone.Ojj,widzę,że ktoś tu ogląda filmy,których nie rozumie...

ocenił(a) film na 7
Knight512

ależ oczywiście ,że występował w dwójce, grał go Robert De Niro :)

ocenił(a) film na 5
sten44

hehehe - touche! :)

Knight512

Vito był postacią w 2 częściach. OC 2 przedstawia losy młodego Vita Corleone granego przez de Niro.

ocenił(a) film na 9
Michmeister

W pierwszej części jest Vito (Marlon Brando). W drugiej części cofamy się w czasie i przedstawione są losy młodego Vito (jednak tym razem granego przez Roberta De Niro) - to już mamy wystąpienie Vito w dwóch częściach. W trzeciej części w ogóle się nie pojawia Vito; Al Pacino gra syna Vito - Michaela. Być może pomyliło Ci się z Vincenzem - bratankiem Michaela, który został wyznaczony przez Michaela swoim następcą (tzw. "Donem").

ocenił(a) film na 8
Michmeister

O Jezu - co za poziom inteligencji - przecież to tylko docipna prowokacja...

ocenił(a) film na 7
piotrbimbasik

ale DOWCIPNA. beczka ŚMIECHU

ocenił(a) film na 4
Michmeister

Jestem zdania, że poszło o gażę ;) - pytanie w sumie nie takie całkiem od beczki.

Michmeister

że co?

Michmeister

Brando dostał propozycje zagrania w drugiej części Ojca Chrzestnego, ale nie zgodził się twierdząc, że nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki :) oczywiście niedosłownie, ale o coś takiego mu chodziło. A Al Pacino grał MIchaela syna Vita

ocenił(a) film na 5
Kajaga

dzięki, już wiem o co chodzi i przepraszam, jeśli uraziłem kogoś moim fatalnie napisanym postem

ocenił(a) film na 7
Kajaga

Wyczytałem dwie wersje powodu jego absencji:

Filmweb:
"Marlon Brando miał zagrać w sequelu niewielki epizod, ale pamiętając, jak był traktowany przez Paramount przy realizacji pierwszej części, stwierdził, że nie weźmie udziału nawet w jednym dniu zdjęciowym."

Klub Miłośników Filmu:
"Marlon Brando z powodu prawnych zawirowań był jedynym członkiem rodziny Corleone, który nie pojawił się w "Ojcu chrzestnym II", w scenie retrospekcji."

Carlitos

Tego nie doczytałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones