PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36922}

Odwet

A Man Apart
7,0 19 681
ocen
7,0 10 1 19681
6,3 3
oceny krytyków
Odwet
powrót do forum filmu Odwet

Każdy film z Vinem Dieselem gwarantuje świetnie spędzony czas.A Man Apart to najlepszy przykład kunsztu aktorskiego Vina.P.S.Niech mnie ktoś poinformuje za ile,jak i gdzie kupić oryginalne DVD z Vinem Dieselem.

Jak mnie wkurzają takie posty kiedyś ktoś lubi film bo gra tam jakiś aktor! Filmy ogląda się dla fabuły a nie dla tego że ktoś tam gra! Ja na obsadę wogóle nie zwracam uwagii gdyż to idiotyczne!

sebulba_2

to widac ze sie nie znasz, obsada gra bardzo wazna role w filmie. jesli nie widzisz roznicy pomiedzy aktorami z ulicy i zawodowymi aktorami ktorzy naprawde wiedza na czym rzecz polega to mysle ze nie zobaczyl bys roznicy miedzy "Detektywi" a "odwet" niewazne ze detektywi to serial. :|

ocenił(a) film na 8
Takahara

@Takahara może i masz trochę racji mówiąc, że doświadczeni aktorzy potrafią lepiej zagrać niż ci "nowi", ale jest małe "ALE". Nawet "starym wyjadaczom" zdarzają się wpadki ( i to mówimy nie o początkach ich kariery ), a partnerujący im mało doświadczeni aktorzy, w danym filmie zagrali lepiej niż ci "wielcy". więc nie tylko obsada się liczy, ale wszystko, typu scenariusz, reżyser, producent itp. Ja dla przykładu oglądam filmy nie dla obsady, tylko oglądam wszystko co mi wpadnie do ręki, a później oceniam czy to szmira czy nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones