PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794645}

Obecność 3: Na rozkaz diabła

The Conjuring: The Devil Made Me Do It
6,2 35 709
ocen
6,2 10 1 35709
5,5 11
ocen krytyków
Obecność 3: Na rozkaz diabła
powrót do forum filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła

Właśnie skończyłem przed chwilą oglądać i film jest bardzo ciekawy, jednak dla mnie druga część jest nadal najlepsza.

sl4n1u

Tak dwojka najlepsza ta czesc nie tak straszna ale klimat trzyma.

ocenił(a) film na 5
listonosz48

ta, dwójka to najlepszy film z całego universum

ocenił(a) film na 8
sl4n1u

a ja teraz skończyłem, w kinie i film jest bardzo dobry, zupełnie jak część pierwsza, ma mroczny klimat i grozę, jednak nie jest tak dobry jak dwójka :) więc się zgadzamy :)

ocenił(a) film na 7
sl4n1u

A można gdzieś indziej obejrzec niż  w kinie ?

Qba2312

Widze zdania podzielone bo jak dla mnie jedynka najlepsza dwojka tez spoko ,ale trzecia mnie nie porwała...

ocenił(a) film na 7
sl4n1u

Zgadzam się. Film fajny, ale poprzednia część była o wiele lepsza. Myślę że brak konkretnego demona i walki z siłami zła mocno odbiło się na ogólnym klimacie.
Jakieś tam opętanie było, ale głównym wątkiem była głupia baba, która bawiła się w satanistyczne bzdury i bohaterowie zamiast być egzorcystami i specjalistami od zjawisk paranormalnych, stali się zwyczajnymi detektywami.

ocenił(a) film na 4
marza4366

Racja, chociaż dla mnie wątek detektywistyczny byłby spoko gdyby głupia baba nie była
taka nudna. Końcówka filmu to straszna lipa.

użytkownik usunięty
sl4n1u

Oglądnijcie sobie mini-serial Duchy z Enfield,tą samą historia co Obecność 2 tylko bardziej rozwinięta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones