PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794645}

Obecność 3: Na rozkaz diabła

The Conjuring: The Devil Made Me Do It
6,2 35 709
ocen
6,2 10 1 35709
5,5 11
ocen krytyków
Obecność 3: Na rozkaz diabła
powrót do forum filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła

Reżyser

ocenił(a) film na 8

Mam nadzieje że, reżyser llorony tymrazem pokaże poziom . Biorąc poduwage słabe spin-offy Wan mógł już zrobić tą 3 część .

ocenił(a) film na 5
Benio1288

W Punkt.

ocenił(a) film na 4
Benio1288

absolutnie się zgadzam

użytkownik usunięty
Benio1288

UWAGA SPOILER: Kryminalne dociekanie o duchu. Po pierwszej scenie z demonem: chłopak przeżył po złamaniu kręgosłupa podczas gdy demon w nim siedział a gdy z niego wyszedł, chłopak przeżył bez skazy na ciele. W tym filmie nie było horroru, tylko dociekania na temat demona i kilka słabych scen klasy B. Można zasnąć słuchając tych nużących opowieści przez cały film. Rozmyślają i się upajają jak detektywi- co jak i gdzie. Tworzą wyobrażenie w głowie widza o czymś czego w filmie nie pokarzą. Nieudany teatr więc bardzo kiepski film. Nie jest to horror, mimo że demon w temacie. Efekty to nic nadzwyczajnego i nie ma napięcia a to sztuczne napięcie nie daje potem ujscia. Już lepiej wypadają horrory klasy B i C o dziwo! Szkoda słów. Jedynie co udało im się zrobić to mroczny klimat. Życzę by ten film spodobał się komuś, by poczuł że nie zawiódł się tak bardzo jak ja na tym słynnym tytule: The Conjuring. Reguła jest taka- czym dalej-tym gorzej. Jestem fanką tylko pierwszej części. Pozdrawiam i powodzenia!

ocenił(a) film na 8

Mi się nawet podobało takie kryminalne podejście - dociekanie prawdy.

użytkownik usunięty
3140tru

Wszytko zawsze w każdej części polegało na podejściu detektywistycznym, bo sprawy były badane. Jednak w innych częściach udało im się pokazać więcej horroru a w tej części jednak tego brakowało. Zbyt duża powtarzalność scen sugeruje, że pomysłów zabrakło w tej części. Horroru czyli scen kiedy wciska w fotel było mało a to co było było słabe i nieudane. Najsłabsza odsłona. Dobrze, że Tobie podobał się film i dobrze, że są różne gusta :)

ocenił(a) film na 8

Zgodzę się, że nie była to najlepsza część. Była inna, ale moją ulubiona to nadal pierwsza :D

użytkownik usunięty
3140tru

Pierwsza część najlepsza! Potwierdzam! :)

ocenił(a) film na 8
Benio1288

sam jestes slaby bi spin offy nie sa nawet srednie tylko dobre i bardzo dobre zabojadzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones