PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104668}
6,2 166 918
ocen
6,2 10 1 166918
5,2 24
oceny krytyków
Nigdy w życiu
powrót do forum filmu Nigdy w życiu!

W Hollywood nie zrobiliby lepszego. Oczywiście, że do książki się nie umywa itd itd... Ale dialogi są boski i moim zdaniem świetnie zagrane to wszystko. Może zbyt cukierkowe, Judyta powinna mieć nadwagę, Ulka być prostą babką ze wsi a nie Joanna Brodzik - ale i tak film ogląda się wspaniale, nawet kolejny raz. Nie wiem skąd ta niska nota? Czyżbyście nie mieli poczucia humoru? :)

Za to druga część niby ma to czego nie ma pierwsza, ale jest do bani...

unknown80

Zrobiliby. Przynajmniej, jeśli chodzi o warsztat, bo ten tutaj leży - scena otwierająca film i widzimy brud za paznokciami u Żmijewskiego. Ten, kto to składał, musiał być ślepy. Górale budujący ponoć dom - chodzą czyści i w nowych (!) koszulach. Nikt z ekipy nigdy nie był na budowie czy też wyobraźni zabrakło polskim twórcom? Do tego snują się po planie kompletnie bez sensu - noszą jakieś sosnowe listewki, które do niczego nie pasują a dom stoi z bejcowanych bali - ale ani śladu jakichś prac, dzięki którym ów dom powstał. Oczywiście na plan przywieźli gotowy, składany z podzespołów, ale czy to musi być tak widoczne? Prawdziwi górale faktycznie budują domy, ale nie składają ich z części...
Cały film jest taki sztuczny i wyrwany z kontekstu - wygląda jak scena teatralna albo tani film TV klasy B.
Co do cukierkowości - Tosia ma znaczną nadwagę, to nie wystarczy? A nota jest za wysoka - poczucie humoru gaśnie przy takiej scenografii.

_000_

a ciebie totalnie powaliło i pogrzało. wiesz w ogóle co to znaczy znaczna nadwaga?? jak nie to się nie wypowiadaj. na 100 % jesteś spasiony ,że się rzygać chcę. widać , że nie umiesz rozróżniać szczupłej dziewczyny od gruby.

ocenił(a) film na 7
A-O-I

wg. mnie film jest dosć dobry. oczywiście trochę niedopracowań jest ale... przy wciagajacym filmie nie zwraca sie na to uwagi

ocenił(a) film na 10
unknown80

ja się zgadzam całkowicie, moim zdaniem to najlepsza ze współczesnych komedi romantycznych - POLSKICH ! - zrobiona może i nie bez błędów, ale tego nie da się uniknąć. No i ma fenomenalną ścieżkę dźwiękową !
:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones