PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206486}

Nieproszeni goście

The Uninvited
6,9 59 401
ocen
6,9 10 1 59401
5,5 4
oceny krytyków
Nieproszeni goście
powrót do forum filmu Nieproszeni goście

czy może znacie...

ocenił(a) film na 8

film horror (chyba japoński lub chiński) w którym na początku filmu małżeństwo potrąca kobietę , która tak naprawdę jest duchem. próbuje dorwać faceta ( tego małżonka) z którym kiedyś była a później ja zgwałcil z dwoma kolegami. później jednemu wyrwala oko przez obiektyw aparatu, a drugiego doprowadzila do obledu i skoczyl z okna. oni po przeprowadzce do tokio zaczynajo miec dziwne wypadki. tego goscia strasznie bolal kark ( pozniej jak poszedl do lekarza mial starsznie duzo wachajaca wege ) pod koniec okazalo sie ze duch-kobieta siedziala mu na plecach. min. poszli do reportera z rzeczami paranormalnymi i pokazali mu z nia jako duch zdejecia. na koncu ta wspolmalzonka go zucila bo zobaczyla zdjecia gdy on gwalcil ta kobiete , a on wtedy probowal sie zabic pdlaczajac sie do pradu od lamp. O a ta kobieta chyba czytajoc nazywala sie matuszi tanacha ( ta kobieta dowiedziala sie gdy weszla do pokoju a ten duch zrzucil zdjecie na ktorym ona miedzy innymi byla)

marcia_fw

chyba chodzi Ci o Shutter- widmo? Oglądalam i jakoś bardzo mnie nie przerazil, chociaz koncowka jest mocna i ogolnie dobry japonski horror.

ocenił(a) film na 8
reeeenata

tak to to :-) Bardzo dziękuje

ocenił(a) film na 3
marcia_fw

Dobry film, majty obesrane. c:

reeeenata

strzelam, ze w takim razie widziales werske amerykanska. :p
polecam tajlandia.

ocenił(a) film na 7
Gangelus

oo nie wiedziałem, że jest wersja amerykańska ;)

minek93

nie warto, uwierz :D

reeeenata

Japoński? Ciekawe z której strony?

ocenił(a) film na 7
bartoszcyc8

autorka nie stwierdza, że był japoński

minek93

Masz problemy z czytaniem? Odpisałem do reeeenata.

bartoszcyc8

Przepraszam, racja on jest tajlandzki

ocenił(a) film na 6
reeeenata

osobiście scena w toalecie mnie rozwaliła, aż się popłakałam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones