PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8107}
7,2 42 084
oceny
7,2 10 1 42084
6,8 6
ocen krytyków
Nieoczekiwana zmiana miejsc
powrót do forum filmu Nieoczekiwana zmiana miejsc

Producent tego filmu , niestety nie żyjący już , Aaron Rosso jest autorem porażającego filmu dokumentalnego „America : Freedom to Fascism” (2006)

http://video.google.pl/videoplay?docid=1100296323191682742#

motyla_gicza.dla.filmweb

To ja podam jeszcze jedną ciekawostkę.
W tym filmie jest scena, gdy główni bohaterowie wchodzą do wież WTC. Spoglądają tam na zegar, który pokazuje godzinę 8.55. Mała wskazówka na 9, a duża na 11. 9/11. Czyżby już wtedy było to planowane, a masoni, którzy są również w przemyśle filmowym, przemycili wskazówkę? http://www.youtube.com/watch?v=4KadtbaH_tM

tomirek11

ROTFL

tomirek11

szybciej iluminaci

mc_aural

hehe

aew4334555

śmiej się śmiej.

ocenił(a) film na 8
mc_aural

tak, też to słyszałam. w terminatorze też tak było

ocenił(a) film na 8
sowanna

w tych wszystkich teoriach spiskowych jest brednia o tym, że ktoś planował zrobić coś złego, ale jednocześnie w jakiś dyskretny sposób przestrzegał przed swoimi planami.
To tak jakby morderca już kilka lat wcześniej dawał swojej ofierze znaki, gdzie i kiedy go zabije. Sam sobie chcąc pomieszać szyki?

Jak się che kogoś oszukać, to robi sie wszystko aby się nigdy nie dowiedział. Idealnie by było, gdyby się również po skoku nie zorientował że ktoś mu z portfela pieniądze podprowadził, prawda? Tym bardziej w sprawie zabójstwa. Każdy sprawca robi wszystko żeby nie zostać złapanym.

Durnie od teorii spiskowych wszystko mają, tylko nie motyw.

mc_aural

Wystarczy spojrzeć na plakat filmu.

miarara

faktycznie .
nie widziałem go wcześniej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomirek11

tylko po co ktos mialby "przemycac wskazowke"?

ocenił(a) film na 8
tomirek11

W terminatorze 2 gdy zły cyborg ściga w kanałach Johna Connora i uderza w most też jest napis: warning 9/11

motyla_gicza.dla.filmweb

To ja jeszcze dodam, bo moze ktoś nie wie, że pani grająca Penelopę była swego czasu bardzo popularną modelką, tylko nie występowała pod nazwiskiem Holby, ale pod pseudonimem Clothilde ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones