PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8100}

Niedźwiadek

L'ours
8,0 6 336
ocen
8,0 10 1 6336
9,0 2
oceny krytyków
Niedźwiadek
powrót do forum filmu Niedźwiadek

Jęśli ktoś ma ten fil to proszę o kontakt:elmietko@op.pl
Jakos sie dogadamy:)

elmietko

Nie chcę być posądzany o reklamę, więc nie podam konkretnych nazw. Ale ten film można kupić za 9,99zl w bardzo znanym sklepie internetowym. Chyba też widziałem go gdzieś w supermarkecie.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Wniebowziety

Ale sa ludzie ktorzy narzekaja ze ceny filmow sa zbyt duze, wiec jak juz sa male a im brakuje argumentow to nadal wola krasc.

użytkownik usunięty
elmietko

żandarm ty służbisto czasy obozów i komuny już minęły. uspokój się.

ocenił(a) film na 6

Hehehhe dobre dobre:P Holiłud i tak się nachapie i inne wytwórnie...to jest wielki biznes, nie szanuje frajerów, wiec nie nazwał bym tego kradzieżą ....

ocenił(a) film na 10
elmietko

http://www.files4you.net/showthread.php?t=18202 :)

ocenił(a) film na 10
elmietko

Nie miałem żadnego problemu ze zdobyciem go i to w dwóch różnych wydaniach DVD.

ocenił(a) film na 6
anonimowy

Ja trochę poszukałem i znalazłem w końcu wersje bluray z dubbingiem angielskim... w ogóle to nie trzeba znać języka, bo w tym filmie pada co najwyżej kilka zdań:P nawet po francusku dał bym radę:P

ocenił(a) film na 10
WujekChu1ek

Ta wersja z angielskim dubbingiem jest o kilka minut krótsza (wycięli przede wszystkich fragmenty snów niedźwiadka - sprawdzałem przez kilka godzin na dwóch płytach DVD różnice). Obie wersje mają profesjonalnych lektorów, są różnice w formacie obrazu i ścieżkach dźwiękowych. Pod pewnymi względami lepsza jest wersja francuska, a pod pewnymi angielska. Nie mogłem się zdecydować, więc zakupiłem obie:)

ocenił(a) film na 6
anonimowy

Ja zaraz sobie obadam ten film i napisze jak wrażenia:)

ocenił(a) film na 6
WujekChu1ek

Nie wiem czemu ale film dla mnie bynajmniej, pomimo pięknych zdjęci ciągnął się jak flaki z olejem, mam wrażenie jak by ten film trwał z 4 godziny. Wszystko pięknie ładnie ale jednak coś mi w tym filmie brakuje, może to chodzi o bardzo małą ilość dialogów sam nie wiem...@anonimowy widizałeś może mój przyjaciel lis może??? nie wiem obydwa te filmy są dla mnie jakieś drętqwe....
daje 6/10 za puentę i za zdjęcia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones