PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838872}

Na rauszu

Druk
7,5 77 tys. ocen
7,5 10 1 76573
7,2 61 krytyków
Na rauszu
powrót do forum filmu Na rauszu

zostal tutaj "wybielony"zbagatelizowany?

ocenił(a) film na 8
aronn

Zdecydowanie nie. Chociażby z tego powodu, że jeden z nauczycieli nie potrafił już wrócić z "eksperymentu" i umarł.

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Ale koncowy wydzwiek jest z naciskiem,ze alko daje mimo wszystko luz, blus i zabawa i to zaraz po pogrzebie.No i gdzie reszta przyjaciol jednak na piciu skorzystala.

ocenił(a) film na 8
aronn

No bo trochę daje, tylko trzeba znać umiar. A może postawić pytanie, co dzieje się z nami takiego, że jak już jesteśmy dorośli to tyle w nas napięcia, spięcia i zamknięcia. Wychowanie? Wtedy ani alkohol, ani inne używki nie byłyby potrzebne. Picie nadmierne to tylko objaw, że coś w nas jest nie ok.

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Koncowka w ogole wesolutka,ba w pewien sposob nawet propagujaca picie.Ktos sie moze potknie ale co tam,wazne jest wesolo,ze jest zabawa,ze jest luz.Terapeuci na pewno by nie polecali tego filmu.

ocenił(a) film na 8
aronn

Terapeuci pomagają dotrzeć do przyczyn uzależnień. Nie są od zabraniania czegokolwiek. A i polecają, bo dość prosto pokazane są przyczyny i mechanizm. Od oglądania filmu jeszcze nikt nie został alkoholikiem.

ocenił(a) film na 6
aronn

Takie mam właśnie odczucia po obejrzeniu. Jak dla mnie przesłanie filmu jest takie, że alkoholizm jest cool. Moja ocena filmu to między 5 a 6 na 10. Nie rozumiem zachwytów krytyków.

Korgan_

Aha, czyli jedyny facet, który w wyniku eksperymentu wpadł w alkoholizm i doprowadził do utraty życia jest cool? Dziwne wnioski wyciągasz. Nie zdawał bym się na twoje odczucia.