PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504602}

Na śmierć i życie

Kill Your Darlings
6,9 21 932
oceny
6,9 10 1 21932
5,1 8
ocen krytyków
Na śmierć i życie
powrót do forum filmu Na śmierć i życie

brak dystrybucji w Polsce (norma)

kinotechnik

Z opisu rozumiem e film może być bardzo dobry i może nawet dostanie nominację.
Dobrze powiedziane - norma :/

AnthonyCole

Z opisu wiesz tyle o klasie filmu? Kongratsy.

merdevsky

Przecież napisałem "może". Często tego typu filmy dostają nominację do wielu nagród.

merdevsky

Przecież napisałem "może". Takie filmy (dramaty, biografie, historyczne) często dostaję nominację do wielu nagród i często je wygrywają.

AnthonyCole

He he. Mówisz "takie filmy" i wymieniasz kilka gatunków. Ok. Więc ja ci powiem że w konkursie łyżwiarskim wygra ktoś, kto zapierdziela na łyżwach. Dobre, co?

merdevsky

Skoro nie możesz zrozumieć to zakończmy tą rozmowę.

ocenił(a) film na 7
AnthonyCole

jak już to "tę" rozmowę.

kokosowedropsy

No to zakończmy TĘ rozmowę.

ocenił(a) film na 8
merdevsky

Średnie.

ocenił(a) film na 10
kinotechnik

Jak ja kocham kłótnie o wszystko i o nic na filmwebie. Zawsze jeden jest tym głupim, a drugi tym mądrym.

ocenił(a) film na 6
rudejestwredne6

jaaa. a oczekiwałam dyskusji na temat polskiej dystrybucji tego filmu. chyba ostatecznie to ja jestem ta głupia. nie trafić myszką we właściwy temat.

kinotechnik

a ma ktoś informacje, kiedy ten film wszedł do kin w Stanach? bo ta data podana na fillmwebie, to premiera festiwalowa.

tolerancja91

ja znalazłem informacje, że film ma otwarcie w kinach 16 października 2013...może trafi do polskich kin......kiedyś

ocenił(a) film na 10
kinotechnik

Szczerze w to wątpię, jak dopiero teraz trafi do kin w stanach .... Ale w sumie warto mieć nadzieje XD

ocenił(a) film na 7
Chronicle112

Produkcja amerykańska więc powinien trafić do nas z "lekkim" opóźnieniem. Bardziej bym się martwił gdyby to była produkcja brytyjska ;)

SasuPotter

Może w przypadku dużego zainteresowania filmem na festiwalu we Wrocławiu szanse na (w miarę szybkie) pojawienie się go w Polsce wzrosną. O ile oczywiście takie zainteresowanie wystąpi...Boże gdyby ten Wrocław był troszeczkę bliżej...

patrycja3_17

Zastanawia mnie Polski tytuł tego filmu. Pomijając już, że jak zwykle polska wersja jest "bardzo spójna" z orginalem, to czy sam fakt ze ona istnieje nie świadczy o tym, że film się jednak w Polsce pojawi? Czy na prawdę warto byłoby tworzyć polski odpowiednik tylko na potrzeby dwóch wyświetleń festiwalowych? Były już kiedyś takie przypadki?

ocenił(a) film na 10
patrycja3_17

Tego nie wiem, ale będę strasznie żałować, jesli sie w Polsce nie pojawi .

kinotechnik

Pod koniec października (w trakcie trwania American Film Festival we Wrocławiu) słyszałam w Trójce (audycja "Trójkowo, filmowo") wywiad z jednym z gości festiwalu (niestety nie jestem w stanie przypomnieć sobie nazwiska), który na pytanie o premierę i dystrybucję w Polsce odpowiedział: "połowa lutego 2014". Jest więc nadzieja ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones