PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7705}

Miasteczko Halloween

The Nightmare Before Christmas
7,6 79 849
ocen
7,6 10 1 79849
7,8 24
oceny krytyków
Miasteczko Halloween
powrót do forum filmu Miasteczko Halloween

Kilka razy poruszano tę kwestię w różnych tematach, myślę, że dobrze będzie to wszystko usystematyzować i założyć temat dotyczący wszelkich informacji, przecieków i plotek na temat tej projekcji w naszym ojczystym kraju.
Piszcie co wiecie. Myślę, że wiele osób czeka na informacje z utęsknieniem.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
volana

Sama sobie odpowiadając, mogę powiedzieć, że nie mamy co liczyć na takie wydarzenie, a informacje pochodzą ze źródeł sprawdzonych, sama jakiś czas temu wysłałam do przedstawicieli polskiego IMAXu e-maila z zapytaniem, czy możemy się spodziewać NBC w Polsce, odpowiedź grzeczna, choć niemiła, nie zamierzają wyświetlać filmu w naszym cudownym kraju. To chyba tyle w roli wyjaśnienia.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
volana

Co za dupki. Zabiję! "Polska nierządem stoi" :P W sumie pasuje. Proponuję przekupić jakąś grupę terrorystyczną, żeby przeprowadzili zamachy na wszystkie IMAXy w Polsce (oczywiście w nocy, żeby nie było wiele ofiar) >:

volana

Kolejne Święta tuż tuż, w USA robią re-release wersji 3D, a u nas co? Nadal nic?? Ma ktoś jakieś informacje?

ocenił(a) film na 10
Mad

kurcze...nic się nie zapowiada:( pytałem też ostatnio...jakieś dziadowskie dinozaury w 3d a na halloween uwaga...specjalnie jakieś tajemnice nawiedzonego zamku się szykują:( a jesienią to by było pięknie to w 3-d zobaczyć oj pięknie

100ksik

oj pięknie by było..hhmmmmmmm. Takie arcydzieło w trójwymiarze ..aż łezka się w oku kręci:') .Pozdrawiam wszystkim fanów Burtona

ocenił(a) film na 10
volana

Ale kicha! Może w Nowym Kinie Praha by się dało... Wyślę tam e-maila, może się zgodzą. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
agata_karon

Przecież teraz do filmów 3D nie trzeba wcale IMAX'ów. A jak było z "Podróżą do wnętrza Ziemi 3D" wyświetlana w zwykłych kinach z możliwością wyświetlania obrazów 3D. Walić system i IMAX'y i można spróbować pisać maile do innych kin.

ocenił(a) film na 10
Karola

Ale czy Nightmare w #D już się pojawił na świecie? BO szum był a od jakiegoś roku wszystko ucichło i nie wiadomo czy w ogóle wyjdzie... w Polsce to nawet nie marzę...Kraj mamy badziewny do takich rzeczy...

ocenił(a) film na 7
arwena16

Nie wyszedł, a o seansie marzę od jakiegoś roku.

ocenił(a) film na 9
Sub_Zero

w grudniu będzie w telewizji. ;]

< za krótki >

ocenił(a) film na 10
strawberryfields_

Ale czym jest telewizor w porownaniu do wielkiego kinowego ekranu... Ach...

ocenił(a) film na 10
LilyRoseMelody

W telewizji na Święta leci już od przynajmniej trzech lat (z polskim dubbingiem, mniam). Co do kina, to pamiętam kiedyś był maraton filmów Burtona w Multikinie, ale dość dawno i bez NBC, oczywiście (jeszcze wtedy byłam nieuświadomiona:P). Fajnie by było, gdyby jakaś sieć kiniarska zdecydowała się powtórzyć taką akcję.

ocenił(a) film na 7
Schizophrana

ale tu nie chodzi o TV, tylko o emisje kinową w 3D!

ocenił(a) film na 10
Sub_Zero

właśnie! tu chodzi o nową wersję nightmaru pokazaną w 3D która miala wejśc do kina już dawno a tu ani widu ani słychu...

arwena16

A ja się mimo wszytko spytam kiedy NBC będzie w tv i na jakim programie?

ocenił(a) film na 10
owadodestruktor

Dobry pomysł, ale tv i kino to nie to samo, a szkoda, ze nie chca puscic w 3d nie wiedzą co jest dobre. Taka polska :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones