PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261756}

Miłość w czasach zarazy

Love in the Time of Cholera
6,3 12 810
ocen
6,3 10 1 12810
5,5 2
oceny krytyków
Miłość w czasach zarazy
powrót do forum filmu Miłość w czasach zarazy

K..wa, to już koniec świata po prostu...
Piosenki do filmu w wykonaniu SHAKIRY...
Producenci i Newell powinni iść za to do więzienia.

Bruno

PS
Prozy GGM i tak się nie da, choćby "przyzwoicie",
zekranizować, więc jest to z założenia film
na półkę "najsmutniejsze szmiry kinematografii"...

Bruno

Oj tak... Nie powinno się było robić tego filmu; A przynajmniej nie TAK; "Najsmutniejsze szmiry kinematografii" - racja.

Bruno

Koniec świata?? A czy ty wiesz o tym człowieku, że GGM uważa Shakire za jedną z najzdolniejszych piosenkarek i nazywa ją prawdziwą artyską!!!! A może to właśnie on chciał, by to właśnie ona zaśpiewała!! Jak nie wiesz, o czym mówisz, to zamilcz!!!

Bruno

Także słyszałam, że Don Gabo podziwia warsztat muzyczno-wokalny Shakiry, poza tym pewnie nie znasz twórczości tej wokalistki, którą głupowate media skrzywdziły przyrównując do Britney Spears tylko dlatego, że swego czasu farbnęła się na blond :] moim zdaniem Shakira ma silny, oryginalny głos i bardzo mi się podobały jej aranżacje do filmu.

Bruno

jak ci tak przeszkadza to obejrzyj despedide na zywo- cos pieknego:

http://www.shakiramedia.com/video/detail/1443

Bruno

generalnie muzyka nie jest zła. Tylko niebardzo pasuje do tego filmu.

ocenił(a) film na 7
Bruno

A może by tak jakieś argumenty? Nie pasowało do filmu czy jak... Ja np. powieść uwielbiam, piosenki też świetne (szczególnie Despedida) a filmu jeszcze nie widziałem. A ten Twój komentarz to tak jakbyś napisał: nie lubię Shakiry bo to Shakira. Osobiście spodziewałem się, że będzie śpiewał ktoś mało znany, a tu niespodzianka in plus - wokalistka obdarzona bardzo dobrym głosem i w dodatku Kolumbijka. Co do post scriptum to wnioskuję, że Marqueza znasz, ale nie komentuję póki nie zobaczę ekranizacji.

Bruno

Jak ci napisali Marquez ceni Shakirę.
Nie bez znaczenia jest fakt, że są z jednego kraju i są chyba najlepszym jego towarem eksportowym (oprócz wiadomych specyfików);-)

Bruno

Nie zgadzam się... Może i piosenki do tego filmu, to nie są najlepsze kawałki Shakiry, ale i tak uważam ją za jedną z najlepszych piosenkarek. Nie jest tak sztuczna jak te wszystkie rihanny i cała reszta :P

Keodred

Może i Marquez podziwia Shakire,i nie mam nic do jej twórczości, ALE ona po prostu nie pasuje do atmosfery filmu. Pod tym względem tak samo mi się to nie podoba jak ameykańskie piosenki z Dirty Dancing, który rozgrywał się na Kubie.

Luana

Przepraszam za błąd, miało być Dirty Dancing 2

ocenił(a) film na 6
Bruno

Koniec świata??, jeszcze nie widziałam tego filmu, może i jest słaby, ale jak można obrażać taką piosenkarkę jak Shakira???? Ona ma wspaniały głos, a ten kto twierdzi inaczej po prostu się nie zna.

Bruno

Luana - sama sobie przeczysz :) uważasz, że skoro Shakira znana Ci jest z piosenek śpiewanych po angielsku, to już nie pasuje do filmu, tak samo, jak angielskie piosenki z DD2- ale przecież Shakira śpiewa te piosenki z "Miłości..." po hiszpańsku:> więc o co Tobie, i innym, nie pasuje w śpiewie Shakiry?
mnie wkurza to, że aktorzy gadają po angielsku w tym filmie, a Wy się czepiliście Shakiry, która śpiewa tam po hiszpańsku...? coś Wam się chyba pomyliło...

Camelai

Nie wspominałam nic o tym że nie podoba mi się jak śpiewa po angielsku, znam jej piosenki wykonywane po hiszpańsku i bardzo ją lubię, ale nie pasuje mi do tej konwencji, po prostu. Co do DD2 jest to nieco inna sytuacja, ale jednak podobna i podałam ją tylko jako swoisty przykład. Powtarzam, nie mam nic do Shakiry!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones